پیام تسلیت شورای اسلامی شهر مقدس قم در پی درگذشت مادر شهید عباس حاجی زاده
پیام تسلیت شورای اسلامی شهر مقدس قم در پی درگذشت مادر شهید عباس حاجی زاده
مرحومه قاسمی نژاد با اعتقاد راسخ به آموزه‌های متعالی اسلام و ارادت خالصانه به بانوی خود حضرت فاطمه زهرا (س) در دامان پاک و پرمهرش فرزندانی را پرورش داد که برای سربلندی میهن و عظمت اسلام در صحنه‌های مختلف افتخارآفرین شدند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، شورای اسلامی شهر مقدس قم با صدور پیامی درگذشت مادر شهید عباس حاجی زاده و احمد حاجی زاده معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت بانوی مومنه و فداکار، حاجیه‌ خانم صدیقه قاسمی نژاد مادر بزرگوار شهید والامقام عباس حاجی زاده و اخوان گرانقدر حاجی زاده موجب تالم و تاثر فراوان شد.

بی تردید تلاش‌های فاطمی آن بانوی شریفه و صالحه در تربیت فرزندان مجاهد و ایثارگرش که رشادت ها و جانبازی های ایشان در معارک جبهه حق علیه باطل، همواره موجب فخر و مباهات همگانی گردید، توشه‌ای بس ارزنده است که در سرای باقی، با رحمت واسعه حضرت احدیت، متجلی است.

شورای اسلامی شهر مقدس قم با نهایت تأسف و تأثر درگذشت این بانوی مؤمنه را به بیت معزز ایشان صمیمانه تسلیت و تهنیت عرض نموده و از پروردگار متعال برای آن مرحومه مغفوره علو درجات و همنشینی بر خوان کریمانه حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

شورای اسلامی شهر مقدس قم

۱۴۰۲/۰۵/۱۱