پیام تبریک شورای اسلامی شهر مقدس قم در پی انتصاب معاون سیاسی وزیر کشور
پیام تبریک شورای اسلامی شهر مقدس قم در پی انتصاب معاون سیاسی وزیر کشور
برادر گرانقدر جناب آقای شاهچراغی، از خدمات جهادی و همکاری خاصه جنابعالی با مدیریت شهری در شهر عش آل محمد، خیزش گاه انقلاب اسلامی، قم المقدسه، در دولت محبوب انقلابی تشکر و قدردانی نموده و رجائ واثق داریم که بی تردید سابقه انقلابی و تجارب ارزنده مدیریتی شما در شهر مقدس قم، گامی ارزشمند برای رسیدن به اهداف جهادی و تحول آفرین دولت مردمی در سنگر جدید خدمت خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، شورای اسلامی شهر قم با صدور پیامی انتصاب استاندار سابق قم را به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای شاهچراغی (دامت توفیقاته)
معاون محترم سیاسی وزیر کشور
فرصت خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سعی و تلاش در جهت رفاه و آسایش مردمان عزیز این مرز و بوم از نعمت‌های الهی و توفیقی است که باید مغتنم دانست و به شکرانه‌اش آنچه در توان است باید به کار گرفت.
اکنون که در سایه این نظام مقدس، افتخار توفیق خدمت در سنگری دیگر فراهم گردیده است، از خدمات جهادی و همکاری خاصه جنابعالی با مدیریت شهری در شهر عش آل محمد، خیزش گاه انقلاب اسلامی، قم المقدسه، در دولت محبوب انقلابی تشکر و قدردانی نموده و رجائ واثق داریم که بی تردید سابقه انقلابی و تجارب ارزنده مدیریتی شما در شهر مقدس قم، گامی ارزشمند برای رسیدن به اهداف جهادی و تحول آفرین دولت مردمی در سنگر جدید خدمت خواهد بود.

و من الله التوفیق
شورای اسلامی شهر مقدس قم