روز قدس نماد آزادی؛ آزادی خواهان جهان و مایه عزت اسلام است
روز قدس نماد آزادی؛ آزادی خواهان جهان و مایه عزت اسلام است
هر گونه طرح و اقدامی که با حقانیت فلسطینیان فاصله داشته باشد، شکست خورده و تلاش برای عادی سازی رابطه با رژیم خونخوار صهیونیستی بازی در زمین اشغالگران قدس و حامیان پلید آن است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، شورای اسلامی شهر قم به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به شدح زیر است:

روز قدس فقط روز فلسطین نیست؛ بلکه روز امت اسلامی است.مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی)
روز جهانی قدس یکی از ماندگارترین توصیه های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و نماد روشنی از نمایش صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌کشیده فلسطین است.
سرزمین مبارکِ فلسطین عزیز به عنوان رکن آرمان های امت اسلام و محور توطئه ها و دشمنی های تاریخی صهیونیسم جهانی علیه اسلام انقلابی است، در پیچ تاریخی نهضت و قیام خود قرار گرفته است و بیش از هر زمانی نیازمند پشتیبانی و حمایت جهان اسلام و آزادی خواهان است.
به شکر خدای منان، ملت‌های مسلمان توانسته‌اند با پیروی از رهنمودهای امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری(ادام الله ظله العالی) «گفتمان مقاومت» و «حمایت فلسطین محور» را جهانی ساخته و به دنیای مستکبران ثابت کنند و هر گونه طرح و اقدامی که با این موضوع وحقانیت فلسطینیان فاصله داشته باشد، شکست خورده و تلاش برای عادی سازی رابطه با رژیم خونخوار صهیونیستی بازی در زمین اشغالگران قدس و حامیان پلید آن است.
شورای اسلامی شهر مقدس قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) و با آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای رهبرمعظم انقلاب (مدظله العالی) و قبولی طاعات و عبادات مردم شریف شهرکریمه اهل بیت(س) در ماه ضیافت الهی ، به سهم خود این روز بزرگ را گرامی داشته و در این برهه که به سبب انتشار ویروس منحوس کرونا برگزاری راهپیمایی امکان پذیر نیست همگان را به استماع سخنان رهبر خردمند نظام مقدس جمهوری اسلامی دعوت می نماید.
اَلا انّ نصرَالله قریب
شورای اسلامی شهر مقدس قم