مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم برگزار شد
مراسم تکریم و تودیع سعید اویسی فردوئی و معارفه سعید آقایی به عنوان رؤسای پیشین و جدید اداره روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، مراسم تکریم و تودیع سعید اویسی فردوئی و معارفه سعید آقایی به عنوان رؤسای پیشین و جدید اداره روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم صبح روز پنج شنبه یکم مهرماه ماه با حضور جناب آقای دکتر حسین اسلامی رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم، آقایان محمود مسگری نایب رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم، محسن محرری سخنگوی شورای اسلامی شهر مقدس قم، مهندس محسن صالحی مدیرکل اجرائیات و ابوالفضل گلبان مدیر کل حوزه ریاست در شورای اسلامی شهر مقدس قم برگزار شد.

در این مراسم دکتر اسلامی ضمن اشاره به شخصیت اخلاقی و سوابق کاری جناب آقای اویسی، از ایشان به عنوان فردی صاحب تجربه و برخوردار از سجایای اخلاقی یاد و از زحمات چندین ساله وی در این جایگاه تشکر کرد.

دکتر اسلامی با اشاره به اینکه شرایطی خاص بر کشور حاکم است و جامعه توقعاتی دارد، اظهار داشت: لازم است که این حوزه رابط بین شهروندان و شورا بوده و ضمن اینکه زحمات خدمتگزاران را منعکس می کند پیشنهادات انتظارات شهروندان را به درستی انعکاس دهد و با رسانه ها نیز تعامل سازنده داشته باشد، امروز مدیریت رسانه کار ساده ای نیست و باید با تعامل مناسب، آنچه واقعیت است و خدمات سازمان است، منعکس شود.

در ادامه با اهدای لوحی از خدمات صادقانه، جناب آقای سعید اویسی تقدیر شد. متن لوح ایشان به شرح زیر است:

فَإِنَّ کَثْرَهَ الذِّکْرِ لِحُسْنِ أَفْعَالِهِمْ تَهُزُّ الشُّجَاعَ

پس همواره از آنان ستایش کن و کارهای مهمی که انجام داده اند را برشمار، زیرا یادآوری کارهای ارزشمند، آنان را بر می انگیزد. حضرت علی (ع)

جناب آقای سعید اویسی فردوئی

سلام علیکم؛

انسان، هویتی است پیچیده در گفتارها و پندارها که تنها نیک رفتاری و درست انگاری فطرت او را سپید نگه داشته و بذر پاکی را در دلش کاشته است، تعالی روحانی و اندیشه آدمی در پهنه گیتی حدیثی فاخر است، که روای شایستگی آن بر قامت انسانهای اندیش ورز جای می گیرد. انسان هایی که بر لوح جان خویش مهرورزی و خدمت به جامعه را ممهور نموده اند. توفیق خدمت فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال  را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به زائرین و مجاورین شهر کریمه اهل بیت (ع) نهایت استفاده را ببرند.

اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان یکی از مقاطع ارزشمند خدمات خویش را در روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم به پایان رسانده و آماده خدمت درعرصه‌ای دیگر با نیت خالصانه خدمت به زائران و مجاوران کریمه اهل بیت(ع) می باشید، به رسم حدیث شریف «مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ» از زحمات و تلاش‌های صادقانه و موثر جنابعالی در سمت رئیس اداره روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، قدردانی نموده و از خداوند متعال در سایه پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و توجهات حضرت ولیعصر(عج) در ادامه خدمت را مسئلت می نمایم.

دکتر حسین اسلامی
رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم

در حکم مسئولیت، جناب آقای سعید آقایی رئیس جدید اداره روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، به تعامل سازنده و استفاده از ظرفیت رسانه ها و برنامه ریزی، هدایت و نظارت هوشمندانه نسبت به انجام هر چه بهتر وظایف محوله در ذیل راهبرد جدید شورای اسلامی شهر مقدس قم تاکید شده است. متن حکم به شرح زیر است:

ذلِکَ فَضْلُ اللَّهِ یُؤْتِیهِ مَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِیمِ  سوره مبارکه جمعه، آیه۴

جناب آقای سعید آقایی

سلام علیکم؛

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده است، لذا با عنایت به مراتب تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدینوسیله به موجب این ابلاغ به عنوان “رئیس اداره روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم” منصوب می گردید. روابط عمومی به عنوان پیشخوان ارتباطی وظیفه اطلاع رسانی، انتقال نظرات، پیشنهادات و انتقادات مردم به مسئولان و انعکاس شایسته فعالیت ها را بر عهده دارد.

امید است با اتکا به خداوند متعال در کنف عنایات حضرت ولی‌عصر (اروحناله‌الفدا) در مسیر تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و خدمت به زائرین و مجاورین بارگاه کریمه اهل‌بیت (سلام‌الله‌علیها) گام‌های مؤثری برداشته و با ارتباط موثر و مطلوب با اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم، تعامل سازنده و استفاده از ظرفیت رسانه ها و برنامه ریزی، هدایت و نظارت هوشمندانه نسبت به انجام هر چه بهتر وظایف محوله در ذیل راهبرد جدید شورای اسلامی شهر مقدس قم اهتمام ورزیده و با نگاه دقیق، علمی و متکی بر روحیه خدمت رسانی و خدمتگزاری، شورای اسلامی شهر مقدس قم را در نیل به اهداف عالیه و پیشرفت بهینه امور یاری نمایید.

دکتر حسین اسلامی
رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم