قدردانی اعضای شورای شهر از اقدامات شهرداری قم در اغتشاشات اخیر
قدردانی اعضای شورای شهر از اقدامات شهرداری قم در اغتشاشات اخیر
اعضای شورای اسلامی شهر قم از اقدامات به‌موقع و جهادی نیروهای مجموعه مدیریت شهری قم پس از اغتشاشات عده‌ای از آشوبگران در تخریب اموال عمومی قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، در چهل و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، اعضا از تلاش‌های شبانه‌روزی و خارج از زمان اداری نیروهای شهرداری قم در نظافت، پاک‌سازی و بازگرداندن آرامش به شهر پس از اغتشاشات و برهم زدن امنیت عمومی شهروندان قدردانی کردند.

دکتر حسین اسلامی رئیس شورای اسلامی شهر قم در همین رابطه بیان کرد: نیروهای خدماتی شهرداری قم بلافاصله با خاموشی اغتشاشات، باروحیه جهادی خود، وضعیت خیابان‌های محل حضور آشوبگران را به روال عادی بازگرداندند که جای تقدیر و قدردانی دارد.

حجت‌الاسلام مرتضی استقامت نیز بیان کرد: اغتشاشگران طی این اتفاقات خسارت‌های زیادی به بانک‌ها، تابلوهای شهری، ایستگاه‌های اتوبوس، معابر عمومی، فضای سبز و غیره وارد کردند.

عضو شورای اسلامی شهر قم اضافه کرد: نیروهای خدمات شهری در قم در کمترین زمان ممکن نسبت به جمع‌آوری خسارت‌های وارده اقدام کرده و شرایط را به روال عادی برگردانند که شایسته از همه آن‌ها قدردانی کنیم.

گفتنی است در ادامه این جلسه، اعضای شورای اسلامی شهر قم با سردادن شعار مرگ بر آمریکا به‌عنوان سردمدار اتفاقات اخیر، ضمن محکومیت اقدامات هنجارشکنانه آشوبگران در هتک حرمت مقدسات دینی، پرچم جمهوری اسلامی، آتش زدن قرآن و بی‌حرمتی به حریم عفاف و حجاب با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی تجدید بیعت کرده و نسبت به ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تأکید کردند.