تقدیر از خانواده شهید مجید عسگری جمکرانی در شورای اسلامی شهر قم
تقدیر از خانواده شهید مجید عسگری جمکرانی در شورای اسلامی شهر قم
شورای اسلامی شهر قم در هشتاد و پنجمین جلسه رسمی و علنی خود به مناسبت گرامیداشت روز معلم، از خانواده شهید مدافع حرم، شهید مجید عسگری جمکرانی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، شورای اسلامی شهر قم در هشتاد و پنجمین جلسه رسمی و علنی خود به مناسبت گرامیداشت روز معلم، از خانواده شهید مدافع حرم، شهید مجید عسگری جمکرانی تجلیل کرد.

در این مراسم مصطفی ملایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر با معرفی این شهید به‌عنوان یکی از شهدای معلم شهر قم اظهار داشت: شهید جمکرانی، در مردادماه سال ۱۳۵۳ در شهر مقدس قم متولد شد و در جریان آزادسازی شهر بوکمال از آخرین پایگاه‌های داعش در ششم آذرماه سال ۱۳۹۶، سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

همچنین  برادر شهید مجید عسگری جمکرانی در این مراسم بیان کرد: معلم شخصی دارای معرفت، عدالت، لیاقت و محبت بوده و تمام این ویژگی‌ها در شهید عسگری دیده می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: شهید راه عدالت را به ما نشان می‌دهد و معلم شایسته همه محبت‌ها است و شهید مجید عسگری در کنار معلمی خادم مسجد مقدس جمکران و حرم حضرت معصومه(س) و امدادگر افتخاری نیز بود.

برادر شهید عسگری تأکید کرد: برادرم به بچه‌ها عشق می‌ورزید و در زمان شهادت من عشق بچه‌ها به برادر را دیدم و هنوز بر مزار برادرم شاهد حضور دانش‌آموزان هستیم.