شوراها در تحقق شعار سال نقشی مؤثر دارند
شوراها در تحقق شعار سال نقشی مؤثر دارند
چمران با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر نقش مؤثری در تحقق شعار سال دارند، گفت: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری سپردن امور مردم به خود مردم است که شوراها در این راستا پیشگام هستند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، مهدی چمران در دیدار با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه قم که در سالن جلسات حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری هفتاد و یکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان در استان قم فرصت ویژه‌ای برای استفاده از رهنمودهای مراجع و علما است.
وی با اشاره به اینکه شوراها از زمان شکل‌گیری در سال ۱۳۷۸ توانستند خدمات بسیاری به شهروندان و مردم ارائه کنند، مطرح کرد: این خدمات در جلب رضایت و افزایش مشارکت مردم بسیار اثرگذار است.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر نقش مؤثری در تحقق شعار سال دارند، عنوان کرد: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری سپردن امور مردم به خود مردم است که شوراها در این راستا پیشگام هستند.
وی با تأکید بر اینکه شوراها توانسته‌اند کار دولت را نیز سبک کنند، خاطرنشان کرد: حجم کار و اقداماتی که در شوراهای اسلامی شهر انجام می‌شود گاها به اندازه یک وزارتخانه است.
چمران با بیان اینکه اعضای شورا خدمت‌گذاران واقعی مردم هستند، تصریح کرد: شهرداری از ابتدای تولد تا پس از وفات و از ساعات اولیه صبح تا ساعات پایانی شب با مردم ارتباط داشته و به آن‌ها خدمات ارائه می‌کند.
انتهای پیام/