رئیس، اعضای شورای شهر و شهردار قم با نماینده ولی‌فقیه در استان قم دیدار کردند
رئیس، اعضای شورای شهر و شهردار قم با نماینده ولی‌فقیه در استان قم دیدار کردند
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار قم با آیت‌الله سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، دکتر اسلامی رئیس شورای اسلامی شهر و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر به همراه دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم همزمان با آغاز امامت امام زمان (عج) با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)،‌ با آیت‌الله سعیدی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار دکتر حسین اسلامی رئیس شورای اسلامی شهر قم، به ارائه گزارشی از برنامه‌های شورای اسلامی دوره ششم در زمینه‌های مختلف و به‌ویژه ارائه خدمت به زائران و مجاوران این آستان مقدس پرداخت.

دکتر سیدمرتضی سقاییان‌نژاد شهردار قم نیز در این دیدار با ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت‌های سال‌های گذشته شهرداری، به تشریح آخرین روند وضعیت طرح‌های عمرانی و شهرداری در قم به‌ویژه در اطراف حرم مطهر و برنامه‌های پیش روی شهرداری در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و عمرانی پرداخت.

براساس این گزارش، در حاشیه این دیدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س) به مقام والای کریمه اهل‌بیت(س) ادای احترام کردند.