آمادگی پرستاران قمی برای مشارکت در زمینه اقدامات پیشگیرانه در شهر قم
آمادگی پرستاران قمی برای مشارکت در زمینه اقدامات پیشگیرانه در شهر قم
جعفری نائب رئیس سازمان نظام پرستاری استان قم گفت: این سازمان آمادگی همکاری با شورای اسلامی شهر قم در زمینه اقدامات پیشگیری و درمانی را دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قم ، رضا جعفری ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری با اشاره به ویژگی‌های پرستاران اظهار کرد: آن‌ها صادقانه به مردم خدمت می‌کنند، ولی دغدغه‌های فراوانی دارند که باید مدیران برای رفع این دغدغه‌ها تلاش کنند.

وی ادامه داد: سازمان نظام پرستاری استان قم آمادگی همکاری با شورای اسلامی شهر قم در زمینه اقدامات پیشگیرانه و درمانی را دارد تا به مردم در خصوص مسائل بهداشتی و پیشگیری اطلاع رسانی داشته باشد.

اهمیت خدمت نیرو‌های اورژانس در قم

حسن مالکی نژاد عضو شورای اسلامی شهر قم در بخش دیگری از این جلسه با اشاره به اهمیت خدمت نیرو‌های اورژانس اظهار کرد: زمان برای این نیرو‌ها همچون نیرو‌های آتش نشانی اهمیت زیادی دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بالین بیماران و مصدومان برسند و آن‌ها را نجات بدهند.

وی خاطرنشان کرد: همسران جانبازان از برترین پرستاران هستند که عمر خودشان را برای پرستاری از یادگاران دفاع مقدس صرف کردند، الگوی آن‌ها حضرت زینب (س) است.