بهای پارکینگ‌های عمومی در روزهای مناسبتی دریافت نشود
بهای پارکینگ‌های عمومی در روزهای مناسبتی دریافت نشود
دکتر اسلامی با اشاره به لزوم تهیه طرح در خصوص تأمین پارکینگ در ایام مناسبتی، گفت: متأسفانه شهرداری دراین‌باره دستورالعمل مشخصی ندارد، شورای شهر مخالف دریافت بهای پارکینگ در این ایام است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرمقدس قم، دکتر حسین اسلامی در هشتاد و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به مناسبت‌های روز اظهار داشت: سپاه پاسداران به پشتوانه مردم انقلابی ایران اسلامی و استمداد خداوند متعال، بازویی پرتوان برای ولایت و سدی فولادی در برابر دشمنان بوده و تکه گاه محکمی در برابر بحران‌ها و مشکلات کشور است.
وی در ادامه به تهیه طرح در خصوص تأمین پارکینگ در ایام مناسبتی اشاره کرد و گفت: متأسفانه شهرداری دراین‌باره دستورالعمل مشخصی ندارد و باید ظرف چند هفته آینده دستورالعملی به شورا فرستاده شود و شورا نیز طرحی آماده کند تا در کمیسیون‌های مختلف مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: اعضای شورای شهر باید پیگیر این موضوع باشند و شهرداری در مناسبت‌های مختلف از مردم بهای پارکینگ دریافت نکند و شورای شهر مخالف دریافت بهای پارکینگ در این ایام است.
وی مشکلات پیش‌آمده در شب‌های قدر را مطرح کرد و گفت: در این ایام قرار بود بهای پارکینگ دریافت نشود اما متأسفانه شاهد دریافت بهای پارکینگ از مردم بوده و نارضایتی زیادی ایجادشده است.