یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ | Sunday, 4 December , 2022
پ
  • شناسه : 1089
  • 29 دی 1397 - 12:37
  • 582 بازدید
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم خبر داد :

معرفی شهدای انقلاب همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جشنواره چله سرو

معرفی شهدای انقلاب همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جشنواره چله سرو
معرفی شهدای انقلاب همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جشنواره چله سرو
مالکی نژاد با اشاره به معرفی شهدای انقلابی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در قالب جشنواره چله سرو ،اظهار داشت:شهدایی همچون شهید نواب صفوی، شهید سعیدی از جمله افرادی هستند که در قالب این جشنواره معرفی شده و یاد و خاطره آنها گرامی داشته می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، حسن مالکی نژاد  در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت شهید نواب صفوی گفت: یکی از موضوعات این است که متاسفانه هنوز شهدای انقلاب به جامعه معرفی نشده که باید در این راستا برنامه ریزی شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: ما وظیفه داریم که ریشه های انقلاب را به نسل جوان امروزی معرفی کنیم تا آنها بدانند که چه کسانی در نهضت امام راحل موثر بودند و در چه مسیری گام برداشتند.

وی گفت: شاید بسیاری از مردم قم هم حتی ندانند که شهید نواب صفوی در قم دفن شده است و لازم است که برنامه ریزی ها انجام و از ظرفیت ها به منظور معرفی این شهدا استفاده کنیم.

مالکی نژاد با اشاره به روحیه انقلابی گری شهید نواب صفوی گفت: مقام معظم رهبری همواره به این امر تاکید دارند و از این رو باید در تقویت این روحیه بکوشیم و بدانیم که شهید نواب صفوی و دیگر شهدا بهترین الگو برای ما هستند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم به برگزاری جشنواره چله سرو اشاره کرد و گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جشنواره چله سرو در قم برگزار می شود که یکی از برنامه ها و کارهای آن جشنواره، معرفی شهدای انقلابی است.

وی تصریح کرد: شهدایی همچون شهید نواب صفوی، شهید سعیدی و دیگر شهدای انقلاب از جمله افرادی هستند که در قالب این جشنواره معرفی شده و یاد و خاطره آنها گرامی داشته می شود.

برچسب ها

بیانیه گام دوم انقلاب؛ توجه به نظرات و مشارکت نوجوانان و جوانان در اداره جامعه 12 آذر 1401
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد:

بیانیه گام دوم انقلاب؛ توجه به نظرات و مشارکت نوجوانان و جوانان در اداره جامعه

دکتر ملایی با اشاره به حضور بیش از 20 دانش آموز دختر نخبه قمی در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، اظهار داشت: این جلسه هم اندیشی با حضور اعضای کمیسیون، هیات اندیشه ورز قرارگاه 19 دی، معاون فرهنگی، هنری سپاه قم و جمعی از دختران نخبه استان قم با موضوع ارائه ایده و راهکار جهت ارتقاء جایگاه حجاب و عفاف و تقویت بصیرت فاطمی برگزار گردید.

اطلاع‌رسانی درست حوادث، سبب عدم سوبرداشت‌های مختلف توسط مردم و رسانه‌ها می‌شود 12 آذر 1401
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم:

اطلاع‌رسانی درست حوادث، سبب عدم سوبرداشت‌های مختلف توسط مردم و رسانه‌ها می‌شود

صابری رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر اهمیت اطلاع‌رسانی دقیق‌تر حوادث تصریح کرد: سرعت در انتقال پیام و اخبار سبب عدم سوبرداشت های مختلف توسط مردم و رسانه‌ها می‌شود.

۵۰ درصد بودجه سال جاری شهرداری قم برای ۳۰ پروژه بزرگ شهر است/توسعه شهر نیازمند همراهی و همکاری مردم است 12 آذر 1401
عضو شورای اسلامی شهر مقدس قم:

۵۰ درصد بودجه سال جاری شهرداری قم برای ۳۰ پروژه بزرگ شهر است/توسعه شهر نیازمند همراهی و همکاری مردم است

اخوان عضو شورای اسلامی شهر قم 50 درصد بودجه عمرانی شهرداری را مختص به پروژه‌های کلان دانست و افزود: این 30 پروژه کلان که سهم زیادی از بودجه را به خود اختصاص می‌دهند، نیاز به رصد و نظارت ویژه از طرف شورای اسلامی شهر و مدیران دارد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.