تصویب تخفیف ۴۰ درصدی عوارض مسکن ملی تا پایان سال ۱۴۰۲
تصویب تخفیف ۴۰ درصدی عوارض مسکن ملی تا پایان سال ۱۴۰۲
امراللهی از تصویب تخفیف 40 درصدی عوارض مسکن ملی در جهت حمایت از اجرای پروژه های مسکن ملی تا پایان سال 1402 خبر داد و گفت: از ابتدای سال تمام پروژه‌هایی که از طرف اداره راه و شهرسازی به شورا معرفی شده این تخفیف 40 درصدی را دریافت کرده‌اند و با مصوبه شورا این تخفیف تا پایان سال 1402 اعمال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قم، مهندس روح اله امرالهی در حاشیه نود و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم تصویب تخفیف ۴۰ درصدی عوارض برای مسکن ملی در شورای اسلامی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: اعمال تخفیف ۴۰ درصدی عوارض مسکن ملی کمکی به نسل جوان است.
وی حمایت شورای شهر قم از اجرای پروژه‌های مسکن ملی را مطرح کرد و گفت: تا امروز تمام پروژه‌هایی که از طرف اداره راه و شهرسازی به شورا معرفی شده این تخفیف ۴۰ درصدی را دریافت کرده‌اند و با مصوبه امروز شورا این تخفیف تا پایان سال ۱۴۰۲ اعمال می‌شود.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم در پایان به تدوین دستورالعمل کمک به مساجد و مراکز فرهنگی نیز اشاره کرد و گفت: این لایحه در چهار سطح پیش بینی شده که در هر سطح مبلغی در نظر گرفته شده و کمک‌های شهرداری را ساماندهی و شفاف می‌کند.
انتهای پیام/