آمادگی مدیریت شهری قم در حل مشکلات فرونشست زمین
آمادگی مدیریت شهری قم در حل مشکلات فرونشست زمین
دهناد از آمادگی شورای اسلامی شهر قم در همکاری با اداره محیط زیست استان قم در رفع مشکلات فرونشست زمین خبر داد و گفت: در صورت ارائه داده های متناسب با این مهم مدیریت شهری آماده همکاری در این زمینه می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قم، دکتر سید محمدحسین دهناد در نود و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم خطاب به دکتر محمدحسین بازگیر مدیرکل محیط‌ زیست استان قم که مهمان صحن علنی شورا بود اظهار داشت: نبود اطلاعات دقیق از آلودگی‌های شهر یکی از مشکلات جدید شهر قم است.
وی کمبود ایستگاه‌های سنجش آلودگی را مطرح کرد و افزود: نیاز به داده‌ها و اطلاعات دقیق داریم و برای حل مشکلات باید به مسائل فرا منطقه‌ای نگاه کنیم.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: داشتن اطلاعات دقیق به ما کمک می‌کند بتوانیم بسیاری از حقوق شهر را دریافت کرده و در تقویت حمل‌ونقل عمومی از آن بهره ببریم.
وی در ادامه یکی دیگر از نگرانی‌های شهر را مسئله فرونشست زمین عنوان کرد و گفت: درصورتی‌که مطالعاتی در این حوزه انجام‌شده آن را در اختیار شورا نیز بگذارید تا ما نیز بتوانیم در رفع این مشکل به شهر کمک کنیم.
انتهای پیام/