حمایت شورای شهر از خبرنگاران/شورا ناظر بر عملکرد شهردای است
حمایت شورای شهر از خبرنگاران/شورا ناظر بر عملکرد شهردای است
محرری ضمن ابراز حمایت از قشر خبرنگاران گفت: خبرنگاران به‌عنوان چشم بینای جامعه و مردم وظیفه آگاهی‌رسانی را بر عهده‌دارند، آموزش سواد رسانه‌ای یکی از الزامات مهم امروز است و این مهم نیازمند اثرگذاری بیشتر خانه مطبوعات در سطح استان است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم محسن محرری در نود و هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به مناسبت‌های روز و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران به‌عنوان چشم بینا جامعه و مردم وظیفه آگاهی‌رسانی را بر عهده‌دارند.
وی آموزش سواد رسانه‌ای را یکی از الزامات جامعه امروز دانست و افزود: در صورت نیاز شهرداری می‌تواند با یک لایحه دستور لازم را برای برگزاری دوره‌های سواد رسانه‌ای در شهرداری و برای پرسنل دریافت کند و شورا همکاری لازم را با خانه مطبوعات خواهد داشت.


رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم ادامه داد: مشکلات و مسائل اقتصادی خبرنگاران با پیگیری خانه و تشکیل کمیته‌ای مشترک دنبال شود تا بتوانیم اقداماتی اجرایی برای قشر خبرنگار انجام داده و تا سال آینده شاهد تحقق بخشی از مطالبات آن‌ها باشیم.
وی در ادامه آغاز سال سوم از دوره ششم شورای اسلامی را نیز تبریک گفت و تأکید کرد: همیشه فضای رقابتی بین اعضای شورا وجود دارد اما اجازه نمی‌دهیم رأی و نظرات دیگران در تصمیمات شورا تأثیری داشته باشد.
محرری در پایان یادآور شد: در حوزه نظارت نیز با دقت و پرقدرت ادامه خواهیم داد و نسبت به تخلفات مانند گذشته حساس بوده و وظایف خود را پرقدرت انجام خواهیم داد.
انتهای پیام/