خبرنگاران معتمدان مردم و عامل افزایش امیدآفرینی در جامعه هستند
خبرنگاران معتمدان مردم و عامل افزایش امیدآفرینی در جامعه هستند
طلایی با تاکید بر اهمیت جایگاه خبرنگاران در امیدآفرینی و ایجاد اعتماد عمومی گفت: خبرنگاران در مبارزه با دشمنان، ایجاد امیدآفرینی در سطح جامعه و جنگ فرهنگی در خط مقدم هستند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، حسن طلایی در نود و هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم، ضمن تبریک روز خبرنگار و اهمیت اطلاع‌رسانی شفاف به مردم اظهار داشت: امروز خبر و اطلاع‌رسانی بخش مهمی از زندگی مردم بوده فضای مجازی و ارتباطات حرف اول را در دنیا می‌زنند.
وی استفاده درست از فضای مجازی و ارتباط مستمر با خبرنگاران را یکی از الزامات عصر معاصر دانست و افزود: ارتباط مستمر با خبرنگاران به‌عنوان نمایندگان مردم یکی از عواملی است که شفافیت در کار را تضمین کرده و باعث افزایش اعتماد عمومی می‌شود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم در ادامه خطاب به خبرنگاران اظهار داشت: شما سفیران صداقت و درستی در جامعه بوده و معتمدان مردم در جامعه هستید.
وی کار در حوزه خبر کاری پرمخاطره و حساس دانست و بیان کرد: حفظ صداقت و امانت‌داری در اخبار در هر دو طرف ارتباط شما با مدیران و مردم بسیار کار حساس و پرمخاطره‌ای بوده و امروز جامعه تشنه صداقت و اعتماد است.
طلایی تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های انقلاب اعتماد مردم به‌نظام و مسئولان است که حفظ آن طبق فرمایش مقام معظم رهبری از واجبات بوده و خبرنگاران در ایجاد این اعتماد عمومی سهم بزرگی را بر عهده‌دارند.
وی امیدآفرینی را یکی از مهم‌ترین رسالت‌های خبر عنوان و تأکید کرد: باوجود همه مشکلات اما امروز شاهد انجام کارهای بزرگی در جامعه هستیم که دشمنان اجازه دیده شدن آن را به مردم نمی‌دهند که خبرنگاران متعهد و انقلابی باید با این دسیسه دشمنان مبارزه کنند.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم با تبریک دوباره روز خبرنگار گفت: ارتباط مستقیم اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم با خبرنگاران و پخش مستقیم جلسات علنی و رسمی شورا در جهت شفاف‌سازی اقدامات مدیریت شهری است.

نائب رئیس شورا اسلامی شهر مقدس قم در پایان آغاز سال سوم شورا را نیز تبریک گفت و بیان کرد: امیدواریم به همکاری و همراهی همه اعضای شورا با عملکردی انقلابی تمام مطالبات مردم را پیگیری کنیم.
انتهای پیام/