حامیان جمهوری اسلامی در تمام جهان آماده به خدمت‌ هستند
حامیان جمهوری اسلامی در تمام جهان آماده به خدمت‌ هستند
رنجبر فرمانده سابق لشگر فاطمیون گفت: امروز حامیان انقلاب اسلامی و رهبری در تمام جهان آماده خدمت بوده و این آمادگی و از جان گذشتگی تنها به مردم ایران ختم نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، سردار علیرضا رنجبر فرمانده سابق لشگر فاطمیون در نود و هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم حضور پیدا کرد و اظهار داشت: خدمات سردار حاج قاسم سلیمانی را تاریخ مشخص می‌کند.
فرمانده سابق لشگر فاطمیون با بیان بخشی از روند تشکیل سپاه قدس در سال ۶۸ تصریح کرد: برای حفظ انقلاب و امنیت مردم کارهای بزرگی انجام شده است که مردم تنها از یک سوم این اقدامات خبر دارند و مسلمانان جهان به رشادت‌های حاج قاسم سلیمانی می‌بالند.
وی حامیان انقلاب اسلامی را در تمام جهان مورد توجه قرار داد و گفت: امروز حامیان انقلاب اسلامی و رهبری در تمام جهان آماده خدمت بوده و این آمادگی و از جان گذشتگی تنها به مردم ایران ختم نمی‌شود.
سردار رنجبر تاکید کرد: سردار سلیمانی پشتیبان نظامی و روحی نیروهای مدافع حرم و ایران بوده و به همه امورات شخصا رسیدگی می‌کرد.
وی در پایان با محکوم کردن حادثه تروریستی شاه چراغ خاطرنشان کرد: امنیت ایران با چنین توطئه‌هایی از بین نرفته و همه مسلمانان در دنیا حامی ایران و نظام جمهوری اسلامی و رهبری هستند.
انتهای پیام/