عملکرد موفق شهرداری قم در اجرای برنامه‌ها و پروژه‌ها
عملکرد موفق شهرداری قم در اجرای برنامه‌ها و پروژه‌ها
سعادتمند با بیان اینکه خدمتگزاری برای مردم افتخار مسئولان است، گفت: بودجه شهرداری در سال 1401 بالغ‌بر 4200 میلیارد تومان بوده است اما بالغ بر دوازده هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح گردیده که نشان می‌دهد شهرداری قم فراتر از انتظار برنامه‌ها و پروژه‌ها را پیش برده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، ماشاله سعادتمند شامگاه شنبه در مراسمی که به مناسبت هفته دولت و در راستای برنامه شهرداری قم برای گفتگوی بی‌واسطه مسئولان با مردم در مسجد حضرت معصومه (س) خیابان گنجوی برگزار شد، با اشاره به هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این دو شهید گران‌قدر، روحیه مردمی‌بودن آن‌ها است که می‌تواند به‌عنوان الگوهای کامل برای مسئولان باشند.

وی با بیان اینکه خدمتگزاری برای مردم افتخار مسئولان است، تأکید کرد: در طی ۸ سال گذشته و در دوره‌های چهارم، پنجم و ششم شورای اسلامی شهر قم، اعضای شورا با انتخاب خوبی که داشتند  شهردار بسیار خوب و کاردانی را سکان‌دار این منصب کردند که همه کارها را بر اساس برنامه پیش برده و می‌برد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به کارنامه موفق شهردار قم گفت: عملکرد سقائیان نژاد در شهرداری قم قابل‌تقدیر است.

وی بودجه‌های شهرداری قم در سال‌های اخیر را موردتوجه قرارداد و گفت: در سال ۱۴۰۰ بودجه شهرداری بالغ‌بر ۳۶۰۰ میلیارد تومان و سال ۱۴۰۱ بالغ‌بر ۴۲۰۰ میلیارد تومان بود درصورتی‌که ما در سال ۱۴۰۱ دوازده هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح کردیم که نشان می‌دهد شهرداری قم فراتر از انتظار برنامه‌ها و پروژه‌ها را پیش برده است.