مشکلات ترافیکی شهر قم در ایام مناسبتی ساماندهی شود
مشکلات ترافیکی شهر قم در ایام مناسبتی ساماندهی شود
اخوان با اشاره به اهمیت ارائه خدمات مطلوب به زائران و مسافران در ایام مناسبتی در شهر قم گفت: یکی از مشکلات زائران و مسافران سردرگمی ترافیکی دررسیدن به حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران است که نیاز است حوزه ترافیک به این مسئله توجه کرده و این چالش را حل کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، مجید اخوان توجه به نیازهای زائران و مسافران در ایام مناسبتی را مطرح کرد و گفت: باید مشکلات و چالش‌های زائران در ایام مناسبتی به‌صورت جامع و همه‌جانبه بررسی‌شده و پس از آسیب‌شناسی دقیق رفع شود.
وی یکی از چالش‌های بزرگ زائران را در شهر قم سردرگمی دررسیدن به حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران عنوان کرد و گفت: مسائل مربوط به حوزه ترافیک و ترابری در روزهای مناسبتی باید آسیب‌شناسی شده و مشکلات زائران در این حوزه حل شود.
رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر مقدس قم یادآور شد: مشکلات ترافیکی رودخانه و نزدیکی حرم مطهر زیبنده شهر قم نبوده و باید با هماهنگی بیشتر با پلیس راهور ترافیک ساماندهی شود.
وی در پایان مهم‌ترین متولی شهر را شهرداری دانست و تأکید کرد: برای حل مشکلات زائران نمی‌توانیم منتظر سایر دستگاه‌ها بمانیم و باید اقدامات لازم را انجام دهیم.
انتهای پیام/