موفقیت؛ نتیجه مدیریت هماهنگ و آسیب شناسی برنامه‌های مناسبتی در شهرداری قم است
موفقیت؛ نتیجه مدیریت هماهنگ و آسیب شناسی برنامه‌های مناسبتی در شهرداری قم است
سبحانی ثابت یکی از عوامل موفقیت شهرداری را در برگزاری مراسمات مناسبتی آسیب‌شناسی و بررسی نقاط قوت و ضعف دانست و گفت: امسال شاهد هماهنگی خوبی بین معاونت خدمات شهری و سازمان فرهنگی شهرداری بودیم که باعث اجرای موفق برنامه‌ها شد که این هماهنگی نتیجه رصد درست و مدیریت یکپارچه و هماهنگی بین دستگاه‌ها بود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، دکتر سید مجتبی سبحانی ثابت در صد و دومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم از خدمات شهرداری در ایام اربعین تشکر کرد و اظهار داشت: شهر قم شهر مناسبت‌ها بوده و گاهی در کمتر از چند ساعت باید چهره شهر تغییر کرده و متناسب با مناسبت آذین‌بندی شود.

وی اجرای مناسبت‌های ملی و مذهبی را در کنار انجام وظایف ذاتی شهرداری کار بزرگی دانست و افزود: ارائه خدمات و موفقیت در برگزاری مراسم‌های مختلف باعث شده توقع مردم و مسئولان از شهرداری زیاد شده و مجموعه شهرداری به‌صورت ۲۴ ساعته در میدان باشد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: یکی از عوامل موفقیت شهرداری این است که در پایان تمام مراسمات نحو برگزاری برنامه‌ها آسیب‌شناسی و نقاط قوت و ضعف شناسایی می‌شود و بر اساس این آسیب‌شناسی برنامه مراسمات بعدی برنامه‌ریزی می‌شود.

وی هماهنگی بین حوزه خدمات و فرهنگی را در ایام محرم و صفر یادآور شد و گفت: امسال شاهد هماهنگی خوبی بین معاونت خدمات شهری و سازمان فرهنگی شهرداری بودیم که باعث اجرای موفق برنامه‌ها شد که این هماهنگی نتیجه رصد درست و مدیریت یکپارچه و هماهنگی بین دستگاه‌ها بود.

سبحانی ثابت خواستار تشکر و قدردانی از نیروهای بخش خدمات شد و تأکید کرد: خدمت به امام حسین(ع) خدمتی دلی است و در این مدت تمام اعضای شورا نیز حضورداشته و برای هماهنگی کارها نظارت و رسیدگی لازم را داشتند که جای تشکر و قدردانی دارد.

انتهای پیام/