حضور شبانه‌روزی مدیریت شهری در کنار ستادهای مردمی در ایام اربعین
حضور شبانه‌روزی مدیریت شهری در کنار ستادهای مردمی در ایام اربعین
محرری ضمن تشکر از شهرداری قم در اسکان و خدمات‌رسانی به زائران در ایام اربعین گفت: ستادهای مردمی بسیاری از مشکلات شهر قم را در اسکان و پذیرایی از زائران اربعین حل کرده و مدیریت شهری در کنار مردم به‌صورت شبانه‌روزی توفیق خدمت داشته است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، صد و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در آستانه میلاد پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت در حالی آغاز شد که مدیحه‌سرایی ابتدای جلسه فضای جلسه را معطر به نام پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) کرد.
در این جلسه محسن محرری رئیس شورای اسلامی شهر قم در ابتدای جلسه ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: از حوزه‌های فرهنگی و خدماتی شهرداری در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس تشکر می‌کنیم و امیدواریم مردم از فرصت نمایشگاه دفاع مقدس استفاده‌ کرده و از این نمایشگاه بازدید کنند.
وی در ادامه به برگزاری مراسم اربعین و مراسم‌های مناسبتی در شهر قم اشاره کرد و گفت: در شهر قم ۱۲ هزار تخت اقامتی داریم درصورتی‌که ورود مسافران در روزهای مناسبتی میلیونی بوده و اقامتگاه‌های رسمی امکان پذیرایی ندارد.
رئیس شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های مردم، حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران می‌تواند مشکلات ما را در اقامت و ساماندهی مسافران حل کند و امسال شاهد حضور پررنگ ستادهای مردمی در پذیرایی از زائران و مسافران بودیم.
وی از مجموعه شهرداری در ارائه خدمات و مدیریت شهر در ایام اربعین تشکر کرد و گفت: در مجموعه شهرداری، از شهردار تا تمام معاونت‌ها در برگزاری مراسم اربعین شبانه‌روزی کمک کردند و در کنار نهادهای مردمی بوده و مشکلات را حل می‌کردند.
محرری در پایان خواستار پیگیری بودجه ملی زیارت برای شهر قم نیز شد و گفت: استانداری پیگیر این موضوع بوده و تا امروز ۶۰ میلیارد تومان به شهر قم اختصاص داده‌شده که باید در حوزه خدمات زائر هزینه شود و استان در تلاش است این عدد محقق گردد.
انتهای پیام/