توسعه منطقه جمکران در دستور مدیریت شهری
توسعه منطقه جمکران در دستور مدیریت شهری
طلایی در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین اجاق‌نژاد، تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: توسعه منطقه جمکران در دستور مدیریت شهری قرارگرفته و یکی از اولویت‌های ما در شورا است که امیدواریم با همکاری تولیت در کمترین زمان به این مهم دست پیدا کنیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، حسن طلایی در دیدار با تولیت مسجد مقدس جمکران با ارائه گزارشی از اقدامات شهرداری در سال گذشته اظهار داشت: شهرداری در چند سال گذشته توسعه همه‌جانبه‌ای را در شهر آغاز کرده و تنها از سال ۱۴۰۱ بیش از ۴۰۰ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۲۰ هزار میلیارد تومان افتتاح‌شده است.
وی تشکیل کمیته مناطق محروم در شورای اسلامی شهر قم را یادآور شد و افزود: این کمیته مناطق محروم را شناسایی کرده و برای توسعه این مناطق در سال گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه هزینه شد و امسال نیز این بودجه دو برابر شده است.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم ادامه داد: تشکیل کمیته کمک به مساجد و مراکز فرهنگی نیز در راستای حمایت از برنامه‌های فرهنگی مساجد شکل‌گرفته و هرسال از ۵ میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان به مساجد کمک خواهد کرد.
وی توسعه منطقه جمکران را نیز موردتوجه قرارداد و گفت: در راستای توسعه منطقه زمینی به مساحت ۲/۱ هکتار کنار بوستان نیایش به این بوستان الحاق خواهد شد و چنانچه زمینی برای ساخت مجموعه ورزشی باشد سرمایه‌گذار برای آن وجود دارد.
طلایی در پایان تأکید کرد: توسعه منطقه جمکران یکی از اولویت‌های ما در شورا است و امیدواریم با همکاری تولیت در کمترین زمان به این مهم دست پیدا کنیم.
انتهای پیام/