مجمع مشورتی روسای شوراهای شهرهای مراکز استان ظرفیت خوبی برای پیگیری مطالبات شوراهاست
مجمع مشورتی روسای شوراهای شهرهای مراکز استان ظرفیت خوبی برای پیگیری مطالبات شوراهاست
سعادتمند با تأکید بر نقش مجمع مشورتی روسای شوراهای شهرهای مراکز استان‌ها در پیگیری مطالبات شهرها گفت: شورای عالی استان‌ها باید از ظرفیت مجمع مشورتی روسای شوراهای شهرهای مراکز استان‌ها کمال استفاده را ببرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، ماشاالله سعادتمند در حاشیه برگزاری هفتاد و یکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای شهرهای مراکز استان که به میزبانی شورای شهر قم برگزار شد، اظهار داشت: مجمع مشورتی روسای شوراهای شهرهای مراکز استان ظرفیت خوبی برای پیگیری مطالبات شوراهاست.
وی مشکلات و چالش‌های کلان‌شهرها را موردتوجه قرارداد و افزود: باید بپذیریم بخشی از مشکلات کلان‌شهرها در شورای عالی استان‌ها مطرح نشده و بسیاری از شهرها کوچک و روستاها با چالش‌های کلان‌شهرها درگیر نیستند.
عضو شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: شورای عالی استان‌ها باید از ظرفیت مجمع مشورتی روسای شوراهای شهرهای مراکز استان‌ها در حل مشکلات کلان‌شهرها کمال استفاده را ببرد.
وی مهم‌ترین مطالبه همه شوراها را واگذاری مدیریت یکپارچه شهری به شوراها دانست و تأکید کرد: اگر مجمع مشورتی و شورای عالی استان‌ها بتوانند با پیگیری‌های لازم کاری کنند که مدیریت یکپارچه شهری به شوراها واگذار شود بسیاری از مشکلات مردم و دولت حل خواهد شد.
سعادتمند در پایان با قدردانی از رئیس شورای شهر قم در قبولی میزبانی هفتاد و یکمین اجلاس مشورتی روسای شوراهای شهرهای مراکز استان‌ها گفت: همچنین از پشتیبانی خوب و همه‌جانبه شهردار محترم جناب دکتر سقاییان نژاد و مجموعه شهرداری کمال سپاسگزاری را دارم.
انتهای پیام/