حضور پای صندوق‌های رأی تعیین مسیر توسعه، تثبیت اقتدار و حفظ امنیت کشور است
حضور پای صندوق‌های رأی تعیین مسیر توسعه، تثبیت اقتدار و حفظ امنیت کشور است
مسگری با تأکید بر حضور پرشور پای صندوق‌های رأی برای تعیین مسیر توسعه، تثبیت اقتدار و حفظ امنیت کشور گفت: تک‌تک آرای ما مشت محکمی به توطئه و رجزخوانی‌های دشمنان است و ما اجازه نمی‌دهیم دشمن دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را نادیده گرفته و کشور را ناکارآمد جلو بدهد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، محمود مسگری روز۸ تیر را روزی سرنوشت‌ساز برای مردم ایران توصیف کرد و اظهار داشت: هر انتخابات فرصت و آزمونی برای مردم است تا مسیر رشد و توسعه کشور را ترسیم کنند.
وی با یادآوری خدمات شهید آیت‌الله رئیسی و دولت خدمت افزود: نیاز داریم برای حل مشکلات کشور کسی را به مسند ریاست جمهوری بنشانیم که توانایی حل مشکلات و چالش‌های کشور را داشته و در کنار آن باقدرت و اقتدار در برابر دشمنان بایستد.
عضو شورای اسلامی شهر قم خطاب مقام معظم رهبری به ویژگی‌های آیت‌الله رئیسی را شاخص‌های انتخاب رئیس‌جمهور اعلام کرد و گفت: همیشه سخنان مقام معظم رهبری فصل و الخطاب در همه مسائل کشور است و در این برهه زمانی نیز باید برای انتخاب فردی اصلح از این شاخص‌ها بهره ببریم.
مسگری ادامه داد: رئیس‌جمهور است که مدیریت اجرایی کشور را بر عهده دارد و نیاز است کسی را انتخاب کنیم که به این جایگاه به‌عنوان تلاش بی‌وقفه در خدمت به مردم نگاه کرده و کسب رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است را بر همه‌چیز ترجیح دهد.
وی خواستار حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی شد و تأکید کرد: حضور پای صندوق‌های رأی تنها انتخاب یک شخص نیست، بلکه تعیین مسیر توسعه، تثبیت اقتدار کشور در جهان و حفظ امنیت مردم در کشور است.
عضو شورای اسلامی شهر قم در پایان گفت: تک‌تک آرای ما مشت محکمی به توطئه و رجزخوانی‌های دشمنان است و ما اجازه نمی‌دهیم دشمن دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را نادیده گرفته و کشور را ناکارآمد جلو بدهد.
انتهای پیام/