انتخاب رئیس‌جمهور اصلح؛ وظیفه‌ای دینی و ملی است
انتخاب رئیس‌جمهور اصلح؛ وظیفه‌ای دینی و ملی است
سبحانی با تأکید بر حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی گفت: شهید جمهور شاخص‌های ریاست جمهوری را در کشور ارتقا داد و امروز، علاوه بر مسئولیت انتخاب رئیس‌جمهور و حضور در پای صندوق‌های رأی مسئولیت انتخاب فردی اصلح را نیز بر عهده‌داریم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، دکتر سید مجتبی سبحانی ثابت با اشاره به برگزاری زودهنگام انتخابات در کشور اظهار داشت: با شهادت آیت‌الله رئیسی امروز، علاوه بر مسئولیت انتخاب رئیس‌جمهور و حضور در پای صندوق‌های رأی مسئولیت انتخاب فردی اصلح را نیز بر عهده‌داریم.
وی با تأکید بر توجه به شاخص‌های انتخاب رئیس‌جمهور افزود: آیت‌الله رئیسی بسیاری از شاخص‌های ریاست جمهوری را ارتقاء داده و نیاز است روز ۸ تیر با آگاهی و بصیرت بیشتری پای صندوق‌های رأی حضورداشته باشیم.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: بسیاری از مشکلات کشور با مدیریتی قوی و بدون نیاز به عوامل خارجی قابل‌حل بوده و با حضور فردی مدیر و مدبر، آماده‌به‌خدمت و مردمی می‌توانیم کشور را به سمت توسعه هدایت کنیم.
وی توجه به معیشت مردم و حل مشکلات اقتصادی را نیز موردتوجه قرارداد و گفت: ظرفیت‌ها و منابع کشور به‌گونه‌ای است که چالش بیکاری، تورم و بسیاری از مشکلات حوزه اقتصاد را نیز می‌توان به‌راحتی حل کرد و تنها نیازمند نگاه به داخل و توانمندی‌های کشور است.
دکتر سبحانی خطاب به مردم نیز تأکید کرد: حضور پررنگ ما مردم پای صندوق‌های رأی امنیت، اقتدار و جایگاه کشور را در جهان تثبیت خواهد کرد و این تثبیت به تعبیر مقام معظم رهبری در ادامه حضور میلیونی مردم در مراسم تشیع پیکر شهید رئیسی رقم خواهد خورد.
وی در پایان یادآور شد: شاخصه مهم نظام جمهوری اسلامی ایران مردم‌سالاری و برگزاری انتخابات است که با حضور پرشور مردم تجلی پیداکرده و اجازه توطئه و دخالت به دشمنان را نمی‌دهد، ازاین‌رو حضور در انتخابات یک تکلیف دینی و ملی برای ما بوده و باید به آن عمل کنیم.
انتهای پیام/