کمک ۱۱۰ میلیارد ریالی مدیریت شهری به پلیس راهور
کمک ۱۱۰ میلیارد ریالی مدیریت شهری به پلیس راهور
دهناد از کمک 110 میلیارد ریالی مدیریت شهری به پلیس راهور خبر داد و گفت: نگاه شورای اسلامی شهر به پلیس راهور نگاهی حمایتی و هم‌افزایی است و ذیل آن، این تفاهم‌نامه در پی تحقق ماده 108 برنامه ششم توسعه کشور به امضا رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، دکتر سید محمدحسین دهناد از امضا تفاهم‌نامه‌ای جدیدی با پلیس راهور خبر داد و اظهار داشت: نگاه شورا به پلیس راهور نگاهی حمایتی و هم‌افزایی است و امید است در پی این تفاهم‌نامه بسیاری از گره‌های ترافیکی در شهر باز شود.
وی از کمک ۱۱ میلیارد تومانی مدیریت شهری به پلیس راهور خبر داد و افزود: این تفاهم‌نامه در پی تحقق ماده ۱۰۸ برنامه ششم توسعه کشور است که در برنامه هفتم حذف‌شده و با عنوان دیگری آمده است.
رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: بخشی از این کمک برای خرید موتورسیکلت هوشمند برای ثبت تخلف و خودروی عملیاتی انتظامی در نظر گرفته‌شده است.
وی تصریح کرد: این تفاهم‌نامه دوجانبه بوده و انتظار می‌رود پلیس راهور نیز به تعهدات خود در جهت همکاری و هم‌افزایی با مدیریت شهری عمل کرده و شاهد بهبود شرایط ترافیکی و ایمنی شهر باشیم.
دکتر دهناد در پایان تأکید کرد: مدیریت شهری برای افزایش ایمنی ترافیکی و در زمان اجرای پروژه‌های عمرانی و تغییر مسیرها نیاز به همکاری پلیس راهور داشته و این دو نهاد باید در کنار هم و با یک سیاست کلی باهم همکاری کنند.
انتهای پیام/