در نوروز ۱۳۹۸ شاهد تقویت خدمات رسانی به زائرین و مسافران هستیم
در نوروز ۱۳۹۸ شاهد تقویت خدمات رسانی به زائرین و مسافران هستیم
بختیاری با اشاره به تقویت خدمات رسانی به زائرین و مسافران در نوروز98 اظهار داشت: در ستادها اطلاع‌رسانی با شکل و قالبی مطلوب در حال انجام است و تغییر رویه این مهم قابل مشهود است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، حسن بختیاری با اشاره به روند خدمات رسانی نوروزی شهرداری قم، فعالیت‌های صورت گرفته در منطقه هفت و هسته مرکزی شهر را مورد توجه قرار داد و گفت: منطقه هفت شهر پیشانی کار شهرداری است و اگر نقص و کمبودی در خدمت‌رسانی این منطقه وجود داشته باشد به حساب کل شهرداری نوشته می‌شود چنانچه اگر فعالیت خوبی هم انجام شود مسافران به دید خدمت خوب کل شهر می‌بینند.
وی با اشاره تجربه چندین ساله در خدمت‌رسانی نوروزی به زائرین ومسافرین خاطرنشان کرد: باید از این تجربیات استفاده شده و نواقص رفع شود و روز به روز شاهد بهبود وضعیت خدمت‌رسانی به مسافران و شهروندان باشیم.
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم ضمن ابراز امیدواری برای تقویت هرچه بیشتر خدمات به شهروندان و زائرین، امکاناتی که شهرداری امسال به تازگی وارد عرصه خدمت به زائرین کرده است را مورد توجه قرار داد و افزود: خوشبختانه شاهد تقویت خدمات رسانی به زائرین و مسافران هستیم، خصوصا در ستادهای اطلاع‌رسانی با شکل و قالبی مطلوب اطلاع‌رسانی به زائرین انجام می‌شود.