در سال ۹۷ با خرید ۱۴ هزار متر مربع از باغ های قم از تغییر کاربری آن جلوگیری شد
در سال ۹۷ با خرید ۱۴ هزار متر مربع از باغ های قم از تغییر کاربری آن جلوگیری شد
جلالی رئیس شورای شهر قم با تأکید بر رویکرد جدی شهرداری قم در حفظ محدود باغات باقی مانده قم و جلوگیری از تغییر کاربری آن‌ها، گفت: سال گذشته 14 هزار متر مربع از باغ‌های شهر قم خریداری و از تغییر کاربری آن‌ها جلوگیری شده است.

عبدالله جلالی عصر امروز در نود و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر که در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، اظهار داشت: برای توزیع ترافیک در محدوده مسجد مقدس جمکران تدابیر مجموعه مدیریت شهری از ابتدای ورودی‌های قم آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات مجموعه شهری قم در رابطه با برگزاری باشکوه جشن نیمه شعبان افزود: تمام دستگاه‌های شهر قم آماده برگزاری باشکوه جشن نیمه شعبان است، زیرساخت‌هایی که باید توسط شهرداری فراهم شود در دست اجرا و پیگیری است.

رئیس شورای شهر قم با بیان شکل و نحوه امدادرسانی مجموعه مدیریت شهری قم به مناطق سیل زده گفت: خدمات رسانی مدیریت شهری قم به سیل زدگان استان‌های کشور تا زمان بازگشت آرامش و ثبات ادامه خواهد داشت.

جلالی با اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در رابطه با سپاه گفت: ترویست واقعی آمریکا و هم پیمانان آن‌ها بوده و این ننگ با نسبت دادن ترویست به گروه‌های مجاهد و مقاوم از دامن آن‌ها پاک نمی‌شود.

جلالی تأکید کرد: نماد ترویست حکومت‌ها و شخصیت‌هایی هستند که به دنبال سلطه برجهان هستند. رئیس جمهور فعلی آمریکا مجسمه ظلم و ترویست جهان بوده که در تروریست پروری نیز دست طولایی دارد.

رئیس شورای شهر قم با تأکید بر رویکرد جدی شهرداری قم در حفظ محدود باغات باقی مانده قم و جلوگیری از تغییر کاربری آن‌ها، گفت: سال گذشته ۱۴ هزار متر مربع از باغ‌های شهر قم خریداری و از تغییر کاربری آن‌ها جلوگیری شده است.

جلالی ادامه داد: در ماه‌های گذشته ۹ هزار حلقه لاستیک در بین تاکسی‌داران شهر قم توزیع شده و درزمینهٔ تأمین کالاهای اساسی نیز تعاونی‌های حمایتی کمک‌های را به ۶ هزار تاکسی دار شهر قم کرده است.

شهردار قم نیز تأکید کرد: شهرداری ۲۰۰ دستگاه اتوبوس درون‌شهری خود را برای جابه‌جایی زائران در نیمه شعبان در اختیار مسافران قرار داده است، این اتوبوس‌ها از محل بخش خصوصی شهر تأمین شده که باید هزینه ۲۰۰ میلیونی این ناوگان توسط بخش‌های بودجه ای استان تأمین شود.