تخفیف ۳۰ درصدی عوارض خدمات در قم تا پایان شهریور تمدید شد
تخفیف ۳۰ درصدی عوارض خدمات در قم تا پایان شهریور تمدید شد
اسلامی با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر قم در خصوص تمدید پرداخت عوارض نوسازی املاک و منازل تا پایان شهریور ماه اظهار داشت: این لایحه برای رعایت حال شهروندان و به منظور ایجاد فرصت مناسب برای پرداخت تا 31 شهریور 98 تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرمقدس قم، حسین اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به مصوبه شورای شهر برای کاهش عوارض خدمات در شهر قم اظهار داشت: در جلسه صدمین شورای شهر تمدید ۳۰ درصدی بهای خدمات برای پرداخت عوارض نوسازی املاک و منازل به تصویب رسیده است.

وی با بیان اینکه این تخفیف و کاهش عوارض مربوط به قبوض عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند است، افزود: بر اساس این مصوبه این تخفیف و کاهش عوارض تا ۳۱ خردادماه برای شهروندان است.

سخنگوی شورای شهر قم خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در سال نخست اجرای این مصوبه بود و همه شهروندان از آن اطلاع حاصل نکرده بودند لذا لایحه تمدید این عوارض به شورای شهر ارائه شد.

وی با بیان اینکه با مصوبه جدید شورای شهر پرداخت این عوارض تا ۳۱ شهریورماه تمدید شد عنوان کرد: این لایحه به لحاظ رعایت حال شهروندان تمدید شده تا مردم بتوانند از مزایای این تخفیف نهایت استفاده را ببرند.