نمای بصری شهر در دهه ولایت باید فضای غدیر را نمایان کند
نمای بصری شهر در دهه ولایت باید فضای غدیر را نمایان کند
حسن مالکی نژاد با تاکید بر مردمی بودن جشن‌های دهه ولایت در قم، اظهار داشت: باید با یاری فعالان فرهنگی، امکانات لازم را برای آن‌ها فراهم کرده، تا با برگزاری شایسته مراسم‌های فرهنگی سطح شهر الگوی مناسبی برای سایر شهرها شوند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قم، حسن مالکی نژاد با تاکید بر مردمی بودن جشن‌های دهه ولایت در قم، اظهار داشت: دستگاه‌های استان در کنار نقش پشتیبانی و تسهیل گری دستگاه‌های فرهنگی در برگزاری جشن‌ها و مراسمات دهه ولایت باید قرارگاه‌های فرهنگی سطح شهر را در جهت اجرای جشن‌های مردمی کمک کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه باید به سمت تقویت و رشد قرارگاه‌های فرهنگی سطح شهر برویم، تصریح کرد: باید با یاری این فعالان، امکانات لازم را برای آن‌ها فراهم کرده، تا با برگزاری شایسته مراسم‌های فرهنگی سطح شهر الگوی مناسبی برای سایر شهرها شوند.

مالکی نژاد با تاکید بر اینکه نمای بصری شهر باید در این دهه فضای غدیر را در جامعه ساری و جاری کند، خاطرنشان کرد: یکی از این کارها نصب پرچم سبز رنگ در کل شهر مقدس قم که نماد این واقعه مهم می‌تواند باشد.

وی با بیان اینکه در ذیل این دهه نمایشگاه رونق تولید با تکیه بر محصولات خانگی در بوستان نجمه برگزار خواهد شد، گفت: همچنین جشن‌های شبانه در بوستان‌های شهری به صورت ثابت در بوستان شهدای آذر و به صورت سیار در سایر بوستان‌های سطح شهر برگزار خواهد شد.