مدیران استان موانع اجرای پروژه‌های شهری را بردارند
مدیران استان موانع اجرای پروژه‌های شهری را بردارند
حجت‌الاسلام سیدمحمد آتش‌زر عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: یکی از نمونه‌های پروژه‌های مهم شهر که نیاز به کمک مدیران بوده پروژه پیاده‌راه چهارمردان است که الان وقت اجرای آن است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرمقدس قم، حجت‌الاسلام سیدمحمد آتش‌زر عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم، با بیان اینکه در برخی پروژه‌ها انتظار داریم استاندار و مدیران استان همراه ما باشند، اظهار کرد: یکی از نمونه‌های پروژه‌های مهم شهر که نیاز به کمک مدیران بوده پروژه پیاده‌راه چهارمردان است که الان وقت اجرای آن است.

عضو شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: مدیران استانداری این پروژه را به شورایی خاص بردند و آن را متوقف کردند اما باید دقت کرد که نباید کاری کنیم که مردم متضرر شوند.

آتش زر با تاکید بر اینکه نباید به دلیل برخی اختلافات یا مسائل شخصی کاری کنیم که مردم متضرر شوند، گفت: مدیران به جای اینکه موجب رکود پروژه‌ها شوند بستر سرعت گرفتن پروژه‌ها را فراهم کنند.

وی افزود: اگر قرار به مصاحبه و ارجاع به قانون باشند همه بلد هستند این مسیر را بروند اما هنر این است که موانع برداشته شود تا پروژه‌ها برای رفاه مردم سرعت بگیرد.