تخفیف در عوارض شهری به مناسبت «روز قم»
تخفیف در عوارض شهری به مناسبت «روز قم»
طلایی با اشاره به روز قم و تصویب آن در شورای اسلامی شهر، اظهار داشت: با توجه به تاثیرگذاری این شهر باید به بهانه روز قم رخدادهای ملی و مذهبی این شهر به صورت بین‌المللی معرفی شود، قم شاهراه مواصلاتی ۱۷ استان است بنابراین جذب توریست مذهبی و شکوفایی اقتصادی در آن نباید نادیده گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرمقدس قم، حسن طلایی با بیان اینکه قم به دلیل وجود حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران بزرگترین مرکز دینی جهان است، اظهار داشت: قم تاثیرگذارترین شهر در جهان اسلام است و طلبه‌های زیادی برای کسب علم و معرفت در آن حضور دارند.

عضو شورای اسلامی شهر قم به “روز قم” و تصویب آن در سال گذشته در شورای اسلامی شهر اشاره کرد و افزود: با توجه به تاثیرگذاری این شهر باید به بهانه روز قم رخدادهای ملی و مذهبی این شهر به صورت بین‌المللی معرفی شود.

طلایی عنوان کرد: قم شاهراه مواصلاتی ۱۷ استان است بنابراین جذب توریست مذهبی و شکوفایی اقتصادی در آن نباید نادیده گرفته شود.

وی از در نظر گرفتن تخفیف در عوارض به مناسبت روز قم خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال برای روز قم که همزمان با سالروز ورود حضرت معصومه (س) است تخفیفاتی در پرداخت عوارض شهری در نظر گرفته شده است.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به جزئیات اجرای این طرح، گفت: تخفیف ۲۵ درصدی در عوارض از ۳۰ آبان آغاز خواهد شد و اجرای تورهای قم‌گردی به صورت رایگان در راستای معرفی بخش های گردشگری و تاریخی نیز از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای روز قم است.

طلایی به ساماندهی ورودی‌های شهر به بهانه روز قم اشاره کرد و یادآور شد: ساماندهی منطقه ۶ که یکی از وروردی‌های قم است در دستور کار قرار گرفته شده که امیدوارم این ساماندهی در شان حضرت معصومه(س) طراحی شود.