شهروندان نسبت به وضع نظافت ناوگان حمل‌ونقل عمومی گله‌مندند
شهروندان نسبت به وضع نظافت ناوگان حمل‌ونقل عمومی گله‌مندند
رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر گفت: وضع ظاهری و نظافت تاکسی ها و اتوبوس های شهر رضایت بخش نیست و بایستی نظارت ارگانهای ناظر و مدیر در حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی بیشتر شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم؛ روح‌الله امراللهی در هفتاد و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به مشکلات ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم خاطرنشان کرد: سازمان‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری به دلیل عدم حمایت دولت محدودیت‌ هایی دارند و با مشکلاتی برای خدمت رسانی به مردم مواجه هستند.

وی خاطرنشان کرد: مردم در تماس با مرکز ۱۳۷ شهرداری قم از وضعیت نظافت ناوگان حمل و نقل عمومی گلایه داشتند که شهرداری باید نظارت خودش را در این زمینه افزایش بدهد تا رضایت مردم را در این زمینه کسب کند.

عضو شورای اسلامی شهر با تأکید بر لایحه اخذ مجوز اعتبار پروانه ساختمانی مندرج در تبصره ۷ بند ماده یک گفت: باید تکلیف پروژه‌هایی که در دست اجرا بوده با پروژه‌هایی که هنوز شروع به کار نشده تفاوت قائل شده و این تمدید زمانی به پروژه‌هایی شامل شود که هنوز آغاز نشده است.

امرالهی با اشاره به لایحه اخذ مجوز اعتبار پروانه ساختمانی مندرج در تبصره ۷ بند ماده یک گفت: تغییر قوانین معماری و شهرسازی مانند قوانین حذف پارکینگ سبب مشکل و چالش برای شهروندان در اجرا و احداث پروژه‌های عمرانی می‌شود.

گفتنی است در هفتاد و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم از آقایان محمد محمدی احمدآبادی تاکسی ران و حسین علوی به‌عنوان اتوبوس‌ران نمونه سال ۹۷ شهر قم تجلیل به عمل آمد