نامگذاری یکی از اماکن یا معابر شهر قم به نام شهدای سلامت
نامگذاری یکی از اماکن یا معابر شهر قم به نام شهدای سلامت
سید مجتبی سبحانی اظهار داشت: با هدف پاسداشت مقام شامخ شهدای سلامت و تقدیر از ایثار و فداکاری ایشان در راه مبارزه با ویروس کرونا یکی از معابر و یا اماکن عمومی شهر قم به نام "شهدای مدافع سلامت" نامگذاری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرقم، رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر مقدس قم گفت: جامعه پزشکی و درمانی شهر قم بودند که شیوع ویروس کرونا( کووید ۱۹) در ایران شناسایی کردند و زنگ خطر شیوع این ویروس را برای مردم عزیز کشور به صدا در آوردند و موجب کنترل به موقع این بیماری در کشور شدند.

سید مجتبی سبحانی ثابت افزود: پزشکان و پرستاران عزیز و سایر فعالان و کادر درمانی و سلامت کشور در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، نهایت ایثار، فداکاری و خدمت را در بیمارستان‌ها جهت بهبود بیماران و نیز پیشگیری از این بیماری به نمایش گذاشتند.

وی به شهادت چند تن از کادر پزشکی و پرستاران اشاره کرد و گفت: مطمئنا حفظ سلامت و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل این ایثار و رشادت و مجاهدت‌هاست.

سبحانی ثابت ضمن قدردانی از جامعه سلامت و کادر درمانی گفت: در همین راستا و با توجه به شهادت جمعی از پرستاران و پزشکان قمی و نیز دیگر استانها در این ایام سخت، شورای اسلامی شهر قم به زودی یک خیابان یا مکان مناسبی را یه نام شهدای مدافع سلامت نامگذاری خواهد کرد.