بانک‌ها پاسخگوی حجم بالای مراجعات نیستند
بانک‌ها پاسخگوی حجم بالای مراجعات نیستند
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمد آتش زر با اشاره به آغاز فعالیت بانک ها اظهار داشت: بانک‌ها بعد از تعطیلات با حجم زیادی از مراجعات روبه رو شده‌اند که یک‌سوم نیرو پاسخگوی آن‌ها نبوده و سبب تجمع افراد در باجه‌های بانک‌ها شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرقم، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمد آتش زر عصر امروز در صد و سی و نهمین جلسه علنی و رسمی شورای شهر قم ضمن تشکر از خدمات کادر درمانی و مدافعان سلامت در استان قم اظهار داشت: مدیران استانی در شرایط فعلی باید استان را به‌گونه‌ای مدیریت کنند که چرخ اقتصاد استان دچار بحران نشود.

وی ترافیک و حجم تردد شهروندان را در چند روز گذشته مورد توجه قرارداد و افزود: حجم ترددهای شهروندان در سطح شهر نگرانی مدیران را برای موج دوم و سوم گسترش ویروس کرونا افزایش داده و باید تدابیر لازم برای آن اندیشیده شود.

عضو شورای شهر قم تصریح کرد: بانک‌ها بعد از تعطیلات با حجم زیادی از مراجعات روبه رو شده‌اند که یک‌سوم نیرو پاسخگوی آن‌ها نبوده و سبب تجمع افراد در باجه‌های بانک‌ها شده است.

وی با تأکید بر تحلیل درست و ارائه اخبار صحیح به مردم در کشور خاطرنشان کرد: ارائه اخبار استان قم و برخورد سخنگوی وزرت بهداشت با آمار استان قم صدمات جبران‌ناپذیری را به استان وارد کرده و سبب سوءاستفاده دشمنان از این موضوع شده است.

آتش زر عملکرد استان قم را در اعلام اپیدمی ویروس کرونا در کشور شجاعانه اعلام و خاطرنشان کرد: در حالی‌ که بسیاری از استان‌ها از یک ماه قبل از گسترش این ویروس خبر داشتند اما اعلام رسمی نمی‌کردند و این استان قم بود که برای نخستین بار به‌صورت رسمی از این ویروس در قم و کشور نام برد.

وی به توئیت اخیر سخنگوی وزارت بهداشت نیز اشاره کرد و گفت: هیچ‌ چیزی در دنیای امروز جدا از سیاست نبوده و در شرایط فعلی که با تحریم‌های ظالمانه آمریکا روبه‌رو هستیم نباید تنها کشوری که در حال کمک به ما بوده را این‌گونه زیر سؤال ببریم.

عضو شورای شهر قم به حضور هیئت‌های مذهبی و بسیجیان و جوانان در میدان تولید محصولات بهداشتی اشاره و بیان کرد: تهدید ویروس کرونا در کشور را باید به فرصت ایجاد اشتغال تبدیل کرده و دولت در حوزه تولید محصولات بهداشتی حمایت‌های لازم را انجام دهد.

وی به چگونگی برگزاری جشن‌های ایام نیمه شعبان نیز پرداخت و خاطرنشان کرد: باید صدا و سیما با ساخت برنامه‌های جذاب برای برپایی جشن‌های نیمه شعبان مردم را در خانه نگه دارد.

عضو شورای شهر قم ادامه داد: مردم قم تعلق‌خاطر ویژه‌ای به برگزاری جشن نیمه شعبان داشته و می‌تواند این موضوع به بحرانی جدید در گسترش ویروس کرونا در شهر تبدیل شود.

آتش زر برگزاری مراسم شب‌های قدر را نیز موردتوجه قرارداد و تأکید کرد: باید تدابیر لازم برای برگزاری مراسم شب‌های قدر در فضای باز و با حفظ فاصله اندیشیده شده تا مردم بتوانند از برکات شب‌های قدر بهره لازم را ببرند.