شهرداری‌ها در سیاست‌های کلان کشور بدون حامی می باشند
شهرداری‌ها در سیاست‌های کلان کشور بدون حامی می باشند
عبداله جلالی شهرداری‌ها را در سیاست‌های کلان کشور بدون حامی دانست و تصریح کرد: باید شهرداری‌ها نیز در 13 فصل برنامه‌ریزی‌شده در حمایت از ارگان‌ها سهمی داشته و خسارت‌های واردشده به شهرداری‌ها جبران شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرمقدس قم، یک‌صد و چهل و هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با حضور سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم و معاونان وی در سالن جلسات شهید باکری برگزارشده و لوایح واصل‌شده به شورا موردبررسی قرار گرفت.

در این جلسه بعد از ارائه گزارش عملکرد معاونت خدمات شهری شهرداری قم سید مجتبی سبحانی ثابت پرسنل خدمات شهری را در دوران مبارزه با کرونا سربازان خاموش نامید و اظهار داشت: پرسنل خدمات شهرداری در روزهای نخست حتی بدون ماسک و دستکش در میدان خدمت‌رسانی به شهروندان حضور داشتند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم در ادامه عملکرد شهرداری را موفق ارزیابی کرد و افزود: در حوزه‌های پسماند، ضدعفونی و نظارت بر بوستان‌ها و کشتارگاه و بهشت معصومه (س) شهرداری قم بسیار موفق عمل کرده است.

سپس حسن مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: اقدامات شهرداری به‌اندازه کافی منعکس نشده و باید مردم گزارش کاملی از اقدامات شهرداری دریافت کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمد آتش زر نیز ضمن قدردانی از خدمات شهرداری خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضی از مدیران استانی در جلسات ستاد مبارزه با کرونا فقط حضورداشته و هیچ اقدام مؤثری در این دوران برای شهروندان انجام نداده‌اند.

عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم نیز با ابراز خرسندی از خدمات‌رسانی برای سلامت شهروندان تأکید کرد: خدمت‌رسانی در جهت حفظ سلامت وظیفه همه مدیران است و توقع شهرداری حمایت دولتی در این حوزه است.

وی شهرداری‌ها را در سیاست‌های کلان کشور بدون حامی دانست و تصریح کرد: باید شهرداری‌ها نیز در ۱۳ فصل برنامه‌ریزی‌شده در حمایت از ارگان‌ها سهمی داشته و خسارت‌های واردشده به شهرداری‌ها جبران شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم خسارت‌های واردشده به دو بخش آتش‌نشانی و ناوگان اتوبوسرانی را قابل‌توجه خواند و تأکید کرد: حمایت و کمک به رانندگان تاکسی و اتوبوسرانی یکی از مطالبات مدیریت شهری از دولت بوده و امیدواریم حمایت لازم انجام شود.