به قوانین و احکام قضائی احترام می‌گذاریم
به قوانین و احکام قضائی احترام می‌گذاریم
جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: در مسئله تخریب بوستان فدک و فضای سبز آن از دستگاه قضا انتظار داریم به دنبال یک راهکار مسالمت‌آمیز باشد و وقفه‌ای در اجرای این حکم داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، عبدالله جلالی با اشاره به مسئله تخریب بوستان فدک و فضای سبز آن بوستان اظهار داشت: در بحث تخریب فضای سبز آن هم فضای سبزی که مردم سالیان متمادی از آن استفاده کردند باید به دنبال یک راهکار مسالمت‌آمیز باشیم و تخریب درختان و قلع‌وقمع آن باید آخرین راهکار دستگاه قضا باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: تملک زمین بوستان فدک از سوی شهرداری صورت نگرفته و سوابق و اسنادی داریم که شهرداری بعدها آن‌را تملک کرده است.

وی بیان کرد: از مسئولان دستگاه قضائی خواهش داریم وقفه‌ای در اجرای حکم مرتبط با بوستان فدک و فضای سبز آن داشته باشند.

جلالی عنوان کرد: ما به قوانین و احکام قضائی احترام می‌گذاریم اما به لحاظ اجتماعی اجرای هر حکم قضائی آثار و نتایج اجتماعی به دنبال خواهد داشت ما در مسئله تخریب بوستان فدک و فضای سبز آن از دستگاه قضا انتظار داریم به دنبال یک راهکار مسالمت‌آمیز باشد و وقفه‌ای در اجرای این حکم داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: نکته اساسی درباره این پرونده این است که محدوده میدان شهدای ۷۲ تن و بوستان فدک قبل از اینکه به محدوده شهری وارد شوند، فضای سبز آن ایجاد شده است.