بودجه سازمان قطار شهری قم افزایش یابد
بودجه سازمان قطار شهری قم افزایش یابد
جلالی گفت: متاسفانه با وجود نیاز به حمایت بیشتر، بودجه سازمان قطار شهری اگر هر سال ۳۰ میلیارد تومان بود امسال به هشت میلیارد تومان رسید، امسال سال حیاتی برای متروی قم است و واقعیت این است که با وجود کاهش بودجه‌های دولتی اگر تدابیر استانی نبود، پروژه به مرحله بدی می‌رسید.

به گزارش روابط عمومی شورای شهرقم، عبدالله جلالی در جلسه شورای سازمان قطار شهری قم، اظهار داشت: یکی از معضلات ما در زمینه پروژه مترو کاهش بودجه سازمان قطار شهری است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی و افزایش نرخ ارز ، سهم دولت در قطار شهری باید افزایش یابد اما خلاف این اتفاق افتاده است.

جلالی ادامه داد: متاسفانه با وجود نیاز به حمایت بیشتر، بودجه سازمان قطار شهری اگر هر سال ۳۰ میلیارد تومان بود امسال به هشت میلیارد تومان رسید.

وی خاطرنشان: امسال سال حیاتی برای متروی قم است و واقعیت این است که با وجود کاهش بودجه‌های دولتی اگر تدابیر استانی نبود، پروژه به مرحله بدی می‌رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر قم از مسئولان سازمان قطار شهری و مدیریت استان خواست در راستای ایجاد ردیف بودجه قابل توجهی برای سازمان قطار شهری قم بود لایحه بودجه ۱۴۰۰ تلاش کنند.