قم در مسیر توسعه به مدیریت واحد شهری نیاز دارد
قم در مسیر توسعه به مدیریت واحد شهری نیاز دارد
حجت الاسلام آتش زر، شکل گیری مدیریت واحد شهری را در قم ضروری و آن را برای تداوم توسعه این کلانشهر مهم دانست: مسئولان به صورت دلسوزانه کار می‌کنند، حاضرند حتی با یک تکه نان خالی، عزت خود را حفظ کنند و در برابر تحریم‌های دشمن خم نشوند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، حجت الاسلام سید محمد آتش زر اظهار کرد: فقدان اندیشمندان و دانشمندان تأثیرگذار کشور که در گمنامی در حال خدمت مخلصانه به مردم هستند، واقعا دردناک است و از این رو باید توجه ویژه‌ای به مباحث زیرساختی نهادهای امنیتی و تلاش حداکثری برای مبارزه با جریان نفوذ برای جلوگیری از این اقدامات ناجوانمردانه صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر قم در ادامه به اهمیت قم به عنوان ام القرای جهان تشیع اشاره و خاطرنشان کرد: قم نیازمند یک تصمیم گیری واحد در مسائل مختلف بویژه در حوزه مدیریت شهری است؛ چراکه این امر، عامل مهم و تأثیرگذاری در تداوم توسعه در این کلانشهر خواهد بود.

آتش زر ادامه داد: تعامل مسئولان استانی با یکدیگر و با مسئولان کلان کشور، یکی دیگر از عواملی است که باید مورد دقت نظر قرار گیرد.

وی سپس به موقعیت بسیار حساس کشور اشاره کرد و افزود: تردیدی نیست که دشمنان ما وضعیت بهتری از خود ما ندارند و همچنین حرف‌هایشان نشان می‌دهد که ضربه های اساسی از ما خورده‌اند.

عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان ضرورت مقاومت از سوی مسئولان و مردم در شرایط فعلی، اذعان کرد: مدتِ کوتاهی مقاومت در برابر دشمن می تواند آینده این کشور و نظام را ضمانت کند.

آتش زر همچنین تصریح کرد: دلسوزان انقلاب باید با عقلانیت به پیش بروند و کوچک‌ترین تردیدی در تداوم مسیر پیشرفت و عزت ملت ایران به خود راه ندهند.

وی در عین حال یادآور شد: بدانیم امروز بهترین کمک به کشور این است که تک تک مسئولان و مردم از هر قشر، کار خود را به بهترین شکل انجام دهند.

عضو شورای اسلامی شهر قم، شکل گیری مدیریت واحد شهری را در قم ضروری و آن را برای تداوم توسعه این کلانشهر مهم دانست: مسئولان به صورت دلسوزانه کار می‌کنند، حاضرند حتی با یک تکه نان خالی، عزت خود را حفظ کنند و در برابر تحریم‌های دشمن خم نشوند.

آتش زر در پایان تصریح کرد: همه می‌دانیم که اگر خدای نکرده عمود خیمه انقلاب بر زمین بیفتد، آن گاه همه از این امر آسیب خواهیم دید، پس باید مراقب باشیم تا ان‌شاء‌الله از این پیچ تاریخی به سلامت عبور کنیم.