آلودگی هوای قم گاهی بدتر از تهران است
آلودگی هوای قم گاهی بدتر از تهران است
جلالی با اشاره به آلودگی و ناسالم بودن هوای قم در روزهای اخیر تصریح کرد: متأسفانه این آلودگی حتی در برخی روزها بدتر از تهران بوده است که مسؤولان امر باید در این زمینه توجه و اقدامات لازم و کافی را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، عبدالله جلالی امروز و در یکصد و هفتاد و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بویژه شهید سلیمانی و شهید فخری زاده، خاطر نشان کرد: تردیدی نیست که نوزدهم دی ماه به عنوان منشأ انقلاب اسلامی مطرح است و در این روز بود که حرکت مردم ایران برای پیروزی انقلاب اسلامی از شهر مقدس قم آغاز شد و از این رو، این مناسبت باید همواره زنده نگاه داشته شود.

وی افزود: هر سال مردم قم توفیق زیارت مقام معظم رهبری را در این مناسبت داشته اند، البته این دیدار در سال جاری و با توجه به محدودیت های کرونا به شکل حضوری مُیسّر نیست، اما ان شاء الله این توفیق باشد که مردم قم بتوانند از راه های دیگر از رهنمودهای معظم له بهره مند شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم همچنین با تسلیت درگذشت آیت الله مصباح یزدی اظهار کرد: باید شخصیت آیت الله مصباح یزدی را در پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب جست و جو کنیم، آن جا که معظم له از آن مرحوم به عنوان عالم ربانی، فقیه و حکیم مجاهد نام بُردند.

جلالی در پایان به موضوع ناسالم بودن هوای قم در روزهای اخیر اشاره کرد و یادآور شد: متأسفانه این آلودگی حتی در برخی از روزها بدتر از برخی دیگر از کلانشهرها و از جمله تهران بوده که ضروری است تا مسؤولان امر در این باره توجه و اقدامات لازم و کافی را به انجام برسانند.