خودروهای سوخت‌رسان سیار در قم فعال می‌شوند
خودروهای سوخت‌رسان سیار در قم فعال می‌شوند
روح الله امراللهی با اشاره به تشکیل شرکت های سوخت رسان در بسیاری از کلانشهرها بیان داشت: این شرکت ها، امکان جدیدی برای سوخت رسانی به شهروندان به صورت تلفنی و اینترنتی ایجاد کرده اند.

به گزارش روابط عموی شورای شهر قم، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم در نشست یکصد و هفتاد و چهارم شورا اسلامی شهر قم با اشاره به تشکیل شرکت های سوخت رسان در بسیاری از کلانشهرها بیان داشت: این شرکت ها، امکان جدیدی برای سوخت رسانی به شهروندان به صورت تلفنی و اینترنتی ایجاد کرده اند.

روح الله امراللهی اضافه کرد: در این زمینه، شرکت‌های بخش خصوصی در قم پذیرفته اند که برای تثبیت این موضوع در بین مردم شهر، نرخ خدمات اندکی را نسبت به دیگر کلانشهرها دریافت کنند.

وی افزود: بر این اساس مُقرّر شد با این که دستمزد خدمات سوخت‌رسانی تا سقف ۱۰ لیتر در برخی از کلانشهرها تا ۱۲ هزار تومان است، اما این دستمزد برای قم و در محدوده داخل شهر با مبلغ ۶ هزار تومان آغاز شود.

امراللهی گفت: البته این دستمزد برای سوخت رسانی ۱۱ تا ۶۰ لیتر در محدوده داخل شهر، مبلغ ۱۵ هزار تومان خواهد بود.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر همچنین بیان داشت: این کمیسیون در عین حال مقرر کرد تا مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به صورت ماهیانه برای بهای خدمات هر خودرو سوخت رسان به شرکت تاکسیرانی واصل شود تا آن خودرو بتواند در این موضوع خدمت رسانی کند.

وی با بیان این که خودروهای سوخت‌رسان اینترنتی دقیقا برای همین موضوع و توسط شرکت‌های دانش بنیان طراحی شده‌اند اذعان کرد: شهرداری موظف است در این زمینه، استعلام‌های روزآمد را از شرکت نفت اخذ کند.