عده‌ای نمی‌خواهند هیچ آبادانی در قم اتفاق بیفتد
عده‌ای نمی‌خواهند هیچ آبادانی در قم اتفاق بیفتد
سید محمد آتش زر با انتقاد از برخی افراد که اجازه سامان یافتن قم را نمی‌دهند، تصریح کرد: متأسفانه عده‌ای می‌خواهند هیچ آبادانی در قم محقق نشود، زمانی که بوستان علوی در قم راه‌اندازی شد، برخی می‌گفتند چرا محل فساد در شهر ایجاد کرده‌اید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد آتش زر در یکصدو هشتاد و سومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر با اشاره به این که تخریب وجهه باغ پرندگان قم دارای پشت پرده‌هایی است، بیان کرد: دردمندانه باید اعتراف کرد که برخی تلاش می‌کنند تا قم، سامان نگیرد.

عضو شورای اسلامی شهر قم افزود: زمانی که بوستان علوی در قم راه‌اندازی شد، برخی می‌گفتند چرا محل فساد در شهر ایجاد کرده‌اید.

آتش زر اضافه کرد: نمونه دیگر اینگونه انتقادها زمانی بود که پل شهدای مدافع حرم در حال ساخت بود و برخی نق می‌زدند که بهتر است به جای پُل، فضای سبز احداث شود، در حالی که به این افراد می‌گفتیم کاهش مصرف بنزین ناشی از احداث این پل، چندین برابر احداث فضای سبز به نفع شهر و مردم خواهد بود.

وی ادامه داد: متأسفانه انتقادهای مربوط به باغ پرندگان حتی قبل از افتتاح این باغ در جریان بود و برخی می‌گفتند چرا می‌خواهید پرندگان زبان بسته را در قفس زندانی کنید که من به آن ها پاسخ می‌دادم مرغی هم که مردم از گوشت و یا دیگر فرآورده‌های آن استفاده می‌کنند، در مرغداری‌ها و به نوعی در قفس هستند.

عضو شورای اسلامی شهر قم با تصریح بر این که عده‌ای دنبال این هستند که هیچ آبادانی در قم اتفاق نیفتد، اذعان کرد: البته برخی از این افراد شاید حُسن نیت هم داشته باشند، اما تردیدی نیست که باغ پرندگان یکی از بهترین محل‌های تفریح برای مردم قم و زائران و مسافران خواهد بود