آمادگی شهرداری قم برای توزیع غذای نذری هیئات مذهبی در نیمه شعبان
آمادگی شهرداری قم برای توزیع غذای نذری هیئات مذهبی در نیمه شعبان
سبحانی رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم گفت: در راستای توزیع غذا در مناطق محروم، شهرداری با در اختیار قرار دادن وسایل لجستیک به متولیان این امر، از این اقدام خداپسندانه حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، سید مجتبی سبحانی ثابت ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت صاحب‌الزمان(عج) اظهار داشت: علیرغم تأکیدات ستاد ملی و استانی برای عدم تردد مسافران و زائران به استان قم، ولی شهرداری آماده و برنامه‌ریزی برای هرگونه اتفاقی را در نوروز و نیمه شعبان اندیشیده است.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم از هماهنگی‌های انجام‌شده با استانداری و شهرداری در خصوص آمادگی پذیرایی از زائرین در روز نیمه شعبان خبر داد و افزود: امسال مانند سال گذشته برنامه‌ای برای پذیرای زائران در نیمه شعبان نداریم.
وی تلاش مسئولان در حوزه خدمات شهری را موردتوجه قرار داد و تصریح کرد: کلیه اماکن پذیرایی از زائران ازجمله بوستان‌ها و کمپینگ‌ها و همچنین سرویس‌های بهداشتی این اماکن جهت استفاده مسافران شعبانیه آماده بوده ولی برای اسکان و برپایی چادر امکان‌پذیر نیست.
سبحانی ثابت با تأکید بر ممانعت از برپا شدن چادر در بوستان‌های قم توسط نهادهای ذی‌ربط گفت: راه‌اندازی کاروان شادی، نورافشانی در بوستان‌های سطح شهر و همچنین ایجاد فضای نشاط توسط شهرداری با هدف تقویت روحیه شهروندان در نیمه شعبان انجام می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسات در ستاد تسهیلات شهرداری در مورد کلیه امکانات شهرداری و آمادگی پذیرایی از زائران اضافه کرد: در راستای توزیع غذا در مناطق محروم، شهرداری با در اختیار قرار دادن وسایل لجستیک به متولیان این امر، از این اقدام خداپسندانه حمایت می‌کند.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم یادآور شد: به کلیه دستگاه‌های مربوطه ازجمله ستاد مبارزه با کرونا و استانداری اعلام‌شده که با تبلیغات از سفر هموطنان به قم جلوگیری کنند.