همدلی و وفاق در مجموعه مدیریت شهری سبب رضایت نسبی مردم شده است
همدلی و وفاق در مجموعه مدیریت شهری سبب رضایت نسبی مردم شده است
جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم همچنین به همدلی و وفاق در مجموعه مدیریت شهری توجه داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه این مهم سبب رضایت نسبی مردم شده است که می‌تواند موجبات خشنودی خدا را نیز فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، عبدالله جلالی که امروز در نشست رسمی و علنی شورای اسلامی شهر سخن می‌گفت با تقدیر از تلاش و جدیت همه عوامل اجرایی و نیروهای خدماتی شهرداری در سال گذشته، اظهار کرد: این عزیزان علیرغم همه سختی‌ها و مشکلات، در خدمت رسانی به مردم در صحنه حاضر بودند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم همچنین به همدلی و وفاق در مجموعه مدیریت شهری توجه داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه این مهم سبب رضایت نسبی مردم شده است که می‌تواند موجبات خشنودی خدا را نیز فراهم کند.

جلالی با تأکید بر ضرورت نگاه تحلیلی به عملکرد مدیریت شهری در سال گذشته و شناخت دقیق نقاط قوت و ضعف، از دست اندرکاران برنامه‌ریزی در حوزه مدیریت شهری خواست ضمن جمع بندی تحلیل‌های خود در این زمینه، آن را به جلسات شورای اسلامی شهر نیز ارائه دهند.

جلالی سپس به انتخاب عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» از سوی معظم رهبری برای سال جاری پرداخت و گفت: متأسفانه گاهی این عناوین انتخاب شده توسط رهبری معظم انقلاب تعبیر به شعار می‌‍شود، در حالی که این عناوین در اصل یک پیام است و برای همه مردم و مسئولان ایجاد تکلیف می‌کند.

وی افزود: البته در صحبت از تولید، گاهی همه نگاه‌ها به سمت اقتصاد معطوف می شود، در حالی که در نگاه توسعه‌ای به تولید، می‌توان آن را مجموعه ای از تولید علم و دانش، تولید خدمات و همچنین تولید کالا به صورت توأمان دید و از یکجانبه نگری به بحث تولید پرهیز کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم اضافه کرد: وقتی صحبت از «پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» در عرصه تولید به میان می آید، به آن معناست که همه اقدامات در زمینه تولید بدون حمایت و سیاستگذاری‌های صحیح امکان پذیر نیست و قطعا مقام معظم رهبری، خلأهایی را در این زمینه احساس کرده‌اند که ضرورت پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها را مد نظر قرار داده‌اند.

وی با تصریح بر این که موانع سر راه تولید باید برداشته شده و مسیرها در این موضوع کوتاه شود اذعان کرد: تولید خدمات در حوزه مدیریت شهری و خدمت بدون منت به مردم نیز باید در دستور کار مدیریت شهری باشد و به عنوان سرلوحه کارها شناخته شود.

جلالی با ابراز امیدواری نسبت به تداوم توسعه شهر قم در سال ۱۴۰۰ گفت: ان شاء الله مجموعه مدیریت شهری در سال جاری و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و فرصت‌ها بتوانند خدمات بیشتری را به سرانجام برسانند.

وی در پایان سخنان خود از زحمات مجموعه کادر بهداشت و درمان قم در مبارزه با ویروس کرونا نیز تقدیر کرد و گفت: انتظار می‌رود تا مردم عزیز هم با رعایت حداکثری شیوه‌نامه‌های بهداشتی، یاریگر این عزیزان باشند.