ضرورت هماهنگی حداکثری سازمان‌های شهرداری با کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر
ضرورت هماهنگی حداکثری سازمان‌های شهرداری با کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر
عبداله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم بر هماهنگی حداکثری سازمان‌های تابعه شهرداری با کمیسیون‌های تخصصی شورای اسلامی شهر به ویژه در بحث بودجه و امور مالی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، عبدالله جلالی که امروز در یکصد و هشتاد و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم سخن می‌گفت با تبریک نزدیک شدن به آغاز ماه مبارک رمضان، این ماه را فرصتی برای خودسازی و پرداختن به خویشتن دانست و اظهار کرد: امید که توفیق الهی سبب استفاده همگان از فیوضات این ماه معنوی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم سپس با تصریح بر لزوم پیش‌بینی دقیق‌تر بودجه سازمان‌های تابعه شهرداری، خاطرنشان کرد: متأسفانه گاهی لوایح برخی سازمان‌های تابعه شهرداری بدون هماهنگی با کمیسیون‌های تخصصی شورای اسلامی شهر به پیش می‌رود، در حالی که ضروری است که حوزه مالی این سازمان‌ها حداکثر هماهنگی را با کمیسیون‌های تخصصی شورای اسلامی شهر داشته باشند.

جلالی در ادامه انضباط مالی را از مهم ترین وظایف مدیریت شهری دانست و یادآور شد: شورای سازمان‌های تابعه شهرداری باید در تحقق این انضباط مالی پیشگام باشند و در این زمینه ایفای نقش کنند، ضمن آن که پیش بینی‌های لازم نیز باید در این موضوع به انجام برسد.

وی در پایان سخنان خود به اهمیت حوزه فضای سبز در خدمات شهری اشاره کرد و خواستار تلاش و همراهی بیشتر مسئولان و مردم در حفظ و توسعه فضای سبز شهری شد.