پروژه متوقف‌شده نداریم
پروژه متوقف‌شده نداریم
جلالی اظهار داشت: سیاست کلی مدیریت شهری همواره این بوده که پروژه‌هایی را که آغاز کرده و به پایان برساند، بسیار خوشحال هستیم که طی چهار سال گذشته و دوره فعالیت شورای پنجم، پروژه‌ای که متوقف‌شده باشد را نداریم و اگر پروژه‌های محدودی نیز وجود داشته باشد مشکلات حقوقی داشته و مرتبط با سال‌های قبل است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، عبدالله جلالی امروز در حاشیه بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح سلام و آغاز عملیات اجرایی پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی که در راستای افتتاح هفتگی پروژه‌های شهری با عنوان “قم در مسیر تحول” برگزار شد، با قدردانی از عوامل اجرایی در این پروژه‌ها به‌ویژه معاونت عمرانی شهرداری و سازمان توسعه و عمران شهرداری اظهار داشت: تعامل بین دستگاه‌های مختلف نیز یکی از عوامل پیشرفت اجرای پروژه‌ها بوده که جای بسی قدردانی دارد.
وی با اشاره به افتتاح تقاطع غیرهمسطح سلام و آغاز عملیات پیاده راه‌ سازی آیت‌الله مرعشی گفت: این دو پروژه هر دو مرتبط با حضرت معصومه(س) است، به‌طوری‌که محور جعفریه مسیر ورود حضرت معصومه(س) به شهر مقدس قم است و تقاطع این ورودی نیز با عنوان تقاطع غیرهمسطح سلام به بهره‌برداری رسید.
رئیس شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: ساماندهی اطراف حرم مطهر و در حقیقت آرام‌سازی و پیاده راه‌سازی محور چهارراه شهدا تا حرم مطهر نیز یکی از بحث‌های کلیدی است که در راهبرد و ساماندهی اطراف حرم مطهر امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) بودیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سیاست کلی مدیریت شهری همواره این بوده که پروژه‌هایی را که آغاز کرده و به پایان برساند، ابراز کرد: بسیار خوشحال هستیم که طی چهار سال گذشته و دوره فعالیت شورای پنجم، پروژه‌ای که متوقف‌شده باشد را نداریم و اگر پروژه‌های محدودی نیز وجود داشته باشد مشکلات حقوقی داشته و مرتبط با سال‌های قبل است.
جلالی یادآور شد: علی‌رغم مشکلات مالی و اقتصادی موجود، اینکه شهرداری و تمام عوامل آن تلاش کردند که پروژه‌ای متوقف نشود جای قدردانی دارد.