تقدیر کاپیتان تیم ملی فوتسال از مدیریت شهری قم در تأمین زیرساخت‌های ورزشی
تقدیر کاپیتان تیم ملی فوتسال از مدیریت شهری قم در تأمین زیرساخت‌های ورزشی
علی اصغر حسن زاده کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران با تقدير از توجه مدیریت شهری به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در شهر مقدس قم، گفت: سرمایه‌گذاری در ورزش و سوق دادن نوجوانان به آن به‌عنوان یک کار زیرساختی و فرهنگی می‌تواند در سرنوشت و آینده سالم نسل جوان مؤثر باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرمقدس قم، علی‌اصغر حسن‌زاده با حضور در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به استعدادهای درخشان رشته ورزشی فوتسال در شهر قم، اظهار داشت: بنده به خاطر دینی که به شهر محل زادگاهم احساس می‌کردم، از سنوات قبل با توجه به وجود استعدادهای فراوان این رشته ورزشی، اقدام به راه‌اندازی یک آکادمی کرده‌ام اما طی چند سال گذشته اتفاقاتی رخ‌داده که باعث دلسردی بنده شده است.

وی با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری قم در خدمت تأمین زیرساخت‌های ورزشی است، ادامه داد: به هر اندازه که نسبت به توسعه سرانه‌های ورزشی و زیرساخت‌ها توجه شود، در پر کردن سالم اوقات فراغت جوانان مؤثرتر بوده و گام بلندی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و سوق دادن نسل جوان به کارهای مفید خواهد بود.

بهترین بازیکن سال فوتسال آسیا افزود: یکی از دغدغه‌هایم راه‌اندازی یک آکادمی برای اثربخشی بهتر ذیل دغدغه‌های جاری است؛ اما در این مسیر با مشکلات عدیده‌ای روبرو شده‌ایم، متأسفانه مسئولان امر زیرساخت اولیه که سالن ورزشی باشد را در اختیار ما قرار نداده‌اند تا بتوانیم تجربیات فنی خودمان را به نوجوانان شهر قم انتقال بدهیم.

وی یادآور شد: ورزش فوتسال در قم بسیار مورد مقبول است و نوجوانان قمی استعداد درخشانی در رشته فوتسال دارند و درصورتی‌که در این رشته امتحان پس داده، سرمایه‌گذاری شود در آینده شاهد موفقیت‌های زیادی در ورزش استان خواهیم بود.

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در ورزش و سوق دادن نوجوانان به آن به‌عنوان یک کار زیرساختی و فرهنگی می‌تواند در سرنوشت و آینده سالم نسل جوان مؤثر باشد گفت: در صورت توجه مکفی، این آکادمی پس از چند سال فعالیت و ارائه کارنامه درخشان می‌تواند تبدیل به یک باشگاه حرفه‌ای فوتسال شود، چراکه هم تجربه فنی و نیز استعداد کافی برای چنین امری در شهر مقدس قم به‌صورت بالقوه وجود دارد.