۹۰۰ میلیارد ریال بودجه برای خرید قیر و میلگرد تا پایان سال ۱۳۹۷ نیازمندیم
۹۰۰ میلیارد ریال بودجه برای خرید قیر و میلگرد تا پایان سال ۱۳۹۷ نیازمندیم
اخوان با اشاره به لایحه اخذ مجوز خرید قیر و میلگرد برای پروژه‌های عمرانی و ثبت در بودجه عمرانی شهرداری قم گفت: 250 میلیارد ریال برای خرید قیر و 650 میلیارد ریال نیز برای خرید میلگرد برای پیشبرد پروژه‌های عمرانی شهرداری در این زمینه در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر قم ، مجید اخوان لایحه اخذ مجوز خرید قیر و میلگرد برای پروژه‌های عمرانی و ثبت در بودجه عمرانی شهرداری قم را مورد توجه قرار داد و تأکید کرد: این دو طرح در قالب اجرا و برگزاری مناقصه برای ادامه پروژه‌های عمرانی شهرداری موردنیاز است.
عضو شورای شهر قم با تأکید بر لایحه اخذ مجوز استرداد یک درصد عوارض کسر شده از قرارداد شرکت پارکینگ سازان پارسیان عنوان کرد: طبق ماده ۱۳ یک درصد از کلیه قراردادهای پیمانکاری دریافت می‌شود اما ازآنجایی‌که این شرکت بیش از یک میلیارد تومان برای خرید تجهیزات و آماده‌سازی پارکینگ هزینه کرده به نظر می‌رسد نباید عوارضی دریافت شود.
اخوان ادامه داد: لایحه اخذ مجوز اجرای تفاهم‌نامه فی‌مابین شهرداری قم و نظام‌مهندسی ساختمان استان قم تأکید کرد: کلیات این طرح با ۲۵ تخفیف مورد نظر شهرداری و شورای شهر است، برای هر فرد یک رقم مجزا در این زمینه ایجاد می‌شود، این مصوبه تا ۲۲ بهمن‌ماه با ۲۵ درصد به‌صورت نقدی پابرجا خواهد بود.