طرح جامع سرمایه‌گذاری در قم تدوین شود
طرح جامع سرمایه‌گذاری در قم تدوین شود
دکتر دهناد رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر قم گفت: طرح جامع سرمایه‌گذاری در قم باید تدوین شود و فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای ایجاد ترغیب در بین سرمایه گذران توسط شهرداری قم احصا شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، سیدمحمدحسین دهناد در دوازدهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به اهمیت اجرای پروژه ادامه بلوار جمهوری اسلامی و تونل جمهوری اظهار داشت: این پروژه در یکی از نقاط شهری در حال انجام است که جمعیت زیادی در پیرامون آن ساکن هستند و باید برای تملک پلاک‌های باقی‌مانده اقدامات بیشتری انجام شود.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر قم تصریح کرد: این پروژه به‌صورت زیرسطحی در حال اجرا است که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه این محور به‌عنوان یک محور شریانی درنظر گرفته‌شده که باید در نهایت به بزرگراه امام علی(ع) متصل شود تا اهداف نهایی احداث از آن محقق شود گفت: به دلیل اهمیت این محور در مباحث حمل‌ونقل و ترافیک باید در احداث آن تمام ضوابط ایمنی در نظر گرفته شود.

دهناد در ادامه با اشاره به مشکلات سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص)، خاطرنشان کرد: باید یک آسیب‌شناسی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص) انجام بگیرد تا علت کندی و توقف آن‌ها مشخص شود.

عضو شورای اسلامی شهر قم اذعان کرد: طرح جامع سرمایه‌گذاری در قم باید تدوین شود و فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای ایجاد ترغیب در بین سرمایه گذران توسط شهرداری قم احصا شود.