هوشمندسازی سبب همراهی بیشتر مردم با مدیریت شهری می‌شود
هوشمندسازی سبب همراهی بیشتر مردم با مدیریت شهری می‌شود
مهندس آمره عضو شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر اینکه هوشمندسازی باید در راستای نیازها و اولویت‌های مردم باشد، گفت: یکپارچگی و هوشمند سازی سبب همراهی مردم با مدیریت شهری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، معصومه آمره یکی از ملزومات هوشمندسازی در مدیریت شهری را تعامل و ارتباط مؤثر نظام‌های مدیریتی در مدیریت شهری برشمرد و اظهار داشت: نظام برنامه‌وبودجه، نظام فناوری اطلاعات، نظام منابع انسانی و … همه باید با یکدیگر مرتبط باشند، به‌نحوی‌که به‌صورت یکپارچه عمل کرده و جزیره‌ای نباشند.

عضو شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: در حوزه هوشمندسازی، این نظامات باید به هم متصل و یکپارچه شوند تا بتوان به سمت هوشمندسازی حرکت کرد.

وی با تأکید بر اینکه هوشمندسازی باید در راستای نیازها و اولویت‌های مردم باشد، افزود: نیازها و اولویت‌های مردم در حوزه مدیریت شهری را باید در تعامل با آن‌ها احصاء کنیم و سپس در بحث هوشمندسازی به سمت خدماتی حرکت کنیم که نیاز مردم است؛ این اتفاق سبب ‌می‌شود خدمات درستی ارائه دهیم که پاسخگوی نیازهای مردم باشد و در چنین شرایطی آن‌ها نیز همراهی خواهند کرد.

آمره تصریح کرد: مهم‌ترین ذی‌نفع مدیریت شهری در شهر، مردم هستند؛ اگر بر اساس نظرات شهروندان حرکت کنیم، آن‌ها هم بی‌شک ما را همراهی خواهند کرد و لذا در حوزه برنامه‌ریزی‌ها نیز باید بر اساس نظامات و نگاه‌ها و اولویت‌های مردمی گام برداریم.