افزایش حداکثری پارکینگ یکی از اهداف اصلی در پروژه ضلع شرقی حرم است
افزایش حداکثری پارکینگ یکی از اهداف اصلی در پروژه ضلع شرقی حرم است
محرری با اشاره به امکان ایجاد سه هزار پارکینگ جدید در ضلع شرقی حرم مطهر، اظهار داشت: این امکان از مباحث مهمی است که باید به‌صورت دقیق کارشناسی شود، هدف اصلی شهرداری قم در پروژه ضلع شرقی حرم مطهر، افزایش حداکثری ظرفیت‌های پارکینگ است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، محسن محرری در جلسه بررسی پروژه ضلع شرقی حرم مطهر، ویژگی‌های این پروژه را موردتوجه قرار داد و اظهار داشت: شهرداری قم از سرمایه‌گذاران دارای اهلیت در اجرای پروژه‌های شهرداری حمایت و استقبال می‌کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم اضافه کرد: طرح‌های مطالعاتی سرمایه‌گذاری در رابطه با پروژه ضلع شرقی حرم مطهر باید کاملاً منطبق با واقع باشد.

به باور وی، هدف اصلی شهرداری قم در پروژه ضلع شرقی حرم مطهر، افزایش حداکثری ظرفیت‌های پارکینگ است و شهرداری در این طرح به دنبال مسائل تجاری و درآمدزایی نیست.

محرری تأکید کرد: امکان ایجاد ۳ هزار پارکینگ جدید در ضلع شرقی حرم مطهر از مباحث مهمی است که باید به‌صورت دقیق کارشناسی شود.

عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه با راه‌اندازی و تکمیل پارکینگ ضلع شرقی حرم مطهر، تقاضای سفر به بست شرقی حرم سوق خواهد یافت ابراز داشت: با این اقدام به‌تدریج از حجم پارکینگ‌های حاشیه‌ای کاسته خواهد شد.

وی ابراز کرد: در محدوده بلوار پیامبر اعظم(س) مجوز احداث ۴ هتل ۵ ستاره صادرشده است تا بخشی از نیازهای اقامتی زائران ورودی به قم برطرف شود.